Ostrihať dcéru

hurmikaki

tiež jej povedzte že 1x do týždna sa vlasy umývať musia!
lebo ked bude mať špinave vlasy dostane vši a budete ju musieť ostrihať do hola...

hurmikaki

má 8 rokov,... hygienickým návykom ste ju mali naučiť vy, od malička...
povedzte jej ze bud sa vlasy ostrihaju alebo sa o ne bude starať, nech si vyberie...! alebo jej skuste povedať ak je na take veci, že princezné si tiež vlasy museli česať, aby ich mali pekné...
dlhe vlasy su pekne, ked sa o ne stara...

strihať v ziadnom prípade... !

povedzte jej ze aby mala pekne vlasy, zdravé treba 1cm končeky odstrihnuť, aspon 2x do roka....ukažte jej kolko to je na vlasoch,.. ze to nie je vela..

nicollette12

Urcite jej ich nestrihajte...podstrihnut konceky to ano, ale viac nie, ak sa o vlasy nestara a nechce umyvat, tak ju to naucte tak, aby ju umyvanie vlasov bavilo a ukazte jej aj starostlivost o ne, ako si robit rozne zaujimave ucesy atd.... musite pochopit tuto dobu, urcite by vlasy nosila aj v nejakom zaujimavom vrkoci, najdite ked tak nejake navody na taketo copy alebo drdole s nejakym ozvlastnenim a prediskutujte to spolu....ale urcite ju nestrihajte nasilu...

ingbezvlasa

chudatko dieta nestrihaj jej ich ja mam zo strihania vlasov do dnesneho dna traumu !!! a to som uz dospela nasilu ma v detstve ostrihali nakratko a uplne sa to somnou vezie cely zivot