Problémy s váhou

Príspevok v téme: Problémy s váhou
Matka54

Ahojte. Mám 20 rokov, váhu 45 kg, výška 160 cm. Som v podvížive a už asi 5 rokov s tým bojujem. Mojím najväčším problémom je paradoxne jedlo. Jem veľmi málo a aj keď sa snažím nejako premôcť nejd3 do, proste nevládzem. Niekedy za celý deň zjem len raňajky, trošku ovocia a vydržím s tým qj do večera. Strašne ma to štve no lekárka mi vravela že to nie je nič vážne ale úprimne, to teraz celý život mám vyzerať ako anorekrička?! Prosím poradte mi niečo na chuť do jedla, na pribratie alebo niečo také. Za každý komentár budem veľmi vďačná.

maminaveronika

Pridaj sa a pomôžem ti: www.facebook.com
Zaoberám sa zdravým životným štýlom, väčšina ľudí chce schudnúť, preto mám v názve skupiny chudnutie,ale máme produkty aj na priberanie. Pri správnom nastavení sa ti to určite podarí. Pomohla som takto už veľa ľuďom :-) V prípade,že to chceš skúsiť,napíš a pošlem aj bližšie info :-)

Zuzazuza

neviemneviem mne to tiez tak pripada. Sama mam 45 kil a 159 cm a mam uplne normalne vyzerajucu postavu. Tato vaha k tejto vyske je uplne normalna a nie je ziadny dovod ju povazovat za vynimocne chudu. Proste mi to hlava neberie, kde je akoze problem vazit 45 kil pri 160 cm. Je to uplne normalna vaha. Nie prilis chuda, normalna.

neviemneviem

-podľa mňa, keď človek "chce" tak strašne pribrať ako ty, tak pre to aj niečo urobí, a ty podľa tvojich viet nerobíš nič...zješ raňajky a potom nič? nehovor že cez deň by si už nič do žalúdka nedostala, veď musí byť prázdny...problém je asi v tom, že nechceš jesť...podľa mňa tu oblbuješ a si anorektička ktorá potrebuje uistiť že 45 kíl nie je na tú výšku veľa...myslím si to preto, lebo ja sama som anorektička a takto rozmýšľam tiež ale rozdiel je že nepíšem do tejto témy ale do témy na to určenej a nevymýšľam si tam blbosti...

Gima

Treba zajsť do lekárne a tam ti poradia tekutú výživu. Je to vlastne nápoj obohatený o dôležite látky a mineraly.
Je to nutridrink alebo iné druhy. Potom Multaden alebo iné.

malinada

Ahoj , mám o kilo menej ako ty a o 10cm viac ako ty. Mám rovnaký problém - jedlo. Jedlo je pre mňa ako za trest, každodenný boj. Nie som anorektička, zjem všetko, ale veľmi málo. Mňa zasíti už len pohľad na tanier plný jedla. Aj by som chcela pribrať, ale nejde to, keďže môj žalúdok Veľa nevládze. Obdivujem, že si s tým bola u doktora, mne to ako choroba nepripadá.

Matka54

Sama so sebou nie som spokojná ... Ako nehovorím že chcem byť alo nejaká modelka alebo čo to určite nie ale keby som mala trošku lepšiu váhu celkovo by som vyzerala lepšie, nevyzerala by som tak chudulinko a aj by som sa cítila lepšie...

Matka54

Ale ja sama sa necitím celkovo dobre tak ako vyzerám ... Už len tým že ako sa snazím aby som pribrala a ono to nejde lebo do seba nedokážem toho veľa dostať je pre mňa hrozné