Dlhodobá bolesť podbruška a močového mechúra

Príspevok v téme: Dlhodobá bolesť podbruška a močového mechúra
melasinda

Ahojte, už 2 mesiace ma trápi nasledovný problém, preto som sa obrátila po radu aj tu k vám. Začalo to obyčajným zápalom močových ciest. Pálenie a rezanie po prvých ATB pominulo, no odvtedy ma stále akoby bolí mechúr, niečo na neho tlačí, často ma tam akoby čosi škre,alebo strašne svrbí...ale najviac to pociťujem ako neskutočný tlak, pri močení ma však nič nebolí (v moči ani nie je krv). Začala som behať od urológa ku gynekologičke. Najprv mi v moči zistili zlatého stafylokoka , liečila som sa ďalšími ATB, bolesti neprešli, potom mi zistili v moči ureaplazmy (na prvý krát to ani nedali vyšetriť...nerozumiem prečo), tak isto som sa liečila ATB, a problémy stále pretrvávajú. Na urológii som podstúpila aj cystoskopiu, kde mi urológ povedal, že čo sa týka mechúra, je to všetko v poriadku, a že to nie je jeho záležitosť. Gynekologička tak isto tvrdí, že z jej strany je to v poriadku. Bola som aj na neurológii, tiež je všetko v poriadku. Už som zúfalá, mám nepríjemné bolesti už 2 mesiace a stále sa nič nezistilo. Aj keď sa mi trošinku naplní mechúr, pri stlačení podbruška ma to bolí. Doteraz mi nikto nebral krv (všeobecná lekárka povedala, že tam by sa aj tak nič neukázalo), nikto ma neposlal na CT alebo MR. Vyše mesiaca užívam petržlenový olej, kapucínku aj extrakt z brusníc. Preto Vás prosím o radu, či tu niektorá z Vás nemala podobný problém. Už som naozaj zúfalá.... Môžete kľudne napísať aj mail.

donutka

Odporrúčam wobenzym. Je dobrý aj na posilnenie imunity, čo by ti mohlo pomoct pri lieceni. Mne zabral a tiež som mala zápal močových ciest.

Janka333

Melasinda aj nieco zistili? Ja mam presne toto iste uz sa to taha mesiac a vsetko je "v poriadku" ale.mna stale boli mechur a.nechcem uz antibiotika ani vidiet.

hjdkffkf

melasindy, voľakedy tu chodil pán rng a radil pri liečbe potravinovými doplnkami. na toto odporúčal extrakt u olivových listov a oreganový olej v kapsuliach, môžeš skúsiť. alebo ešte čaj z vrbovky

nicollette12

Tak ked si ta lekari pohadzuju tak si dupni, nenehaj sa stale presuvat od jedneho doktora k druhemu lebo si myslia ze ti nic nie je...ak sama vies ze mas problem, tak trvaj na tych vysetreniach a nenehaj sa takto odpinkavat...

melasinda

Beriem ten extrakt z brusníc, malo by to byť oveľa účinnejšie ako urinal akut (kedže vždy pozerám zloženie a množstvá mg z brusníc), samozrejme beriem aj C-čko a nič a lekári si ma len pohadzujú a každý povie, že to nie je jeho záležitosť.

nicollette12

Ved som ti odporucila, kup si urinal akut, urologicky caj + dopln vitamin C a uvidis ci sa ti to aspon zlepsi, ak nie, nakracala by som k lekarovi nech pridete spolu na nieco co ta da dokopy...viac ti neviem pomoct...

Zabkakatka

Joooj doverne poznam..si nedoliecena a oresiel ti zapal do chronicity..mam to ajja..musis sa s tym naucit zit..touz tak buse stale..na toto nic nepomoze tolke bakterie co tam mas sa ani nedivim....ved to ani ja nemqm a mam take proeblny ako ty....