Pomoc

Príspevok v téme: Pomoc
Lukasko81

Dobrý deň prajem.

Neviem ako začať. Ale musím to rozpisat viac aby to nebolo skomolene. A ešte jedna vec viem že to by som sa mal asi poradiť s mojou psychologičkou a tuna sa jedna o pomoc od ľudí ktorý majú podobný problém a chcú poradiť, dúfam že v dobrom. Však.?! Takže liečim sa na schiphrneniu a už veľmi dlhy čas, nechcem o tomto hovorit, je mi do plaču riadne podrbkany život. Poďme k problému cca od 2003 zyprexa a od 2012 som sa rozhodol ísť do nemocnice kedze som bol obézny teda. Tak. Po tej hospitalizácii sa zmenilo veľa vecí som chudsi uvedomujem si ze som normálny ale nesom som asi androg.. ani neviem. Teraz beriem po zmene liekov a za to si môžem sám alebo som nezvládal 15ku abilify. Takže som na injekčné neviem čoho a 10ka zypr... Ráno a aj večer. Trochu ma to oberá o empatiu a tiež o vzťahy. Mám to prijať ako je a kašlať na život? Áno čo? Žijem v rodine ale nemám ani známych ani nič smutný život. Bojím sa toho ze mi ťa zyprexa uškodí trochu ma bolí hlava na ľavom prednom časti hlavy.. dakujem

Jaja37

No zjavne sa moc nesustredis, je to trocha nadmieru skomolene :) . Asi musis nieco brat, kazda tabletka je svina, tak ti poviem. Robi cloveka nemastnym-neslanym, ak nevladzes seba druhemu davat, tak na to radsej naozaj kasli, bez toho zial normalne vztahy mat neide.