Pocit potreby mocenia ( aj keď mi naozaj netreba ) pri menstruacii

Príspevok v téme: Pocit potreby mocenia ( aj keď mi naozaj netreba ) pri menstruacii
Sunkaa

Mám 16 rokov a poslednou dobou keď krámy tak počas prvých dni mám vždy pocit potreby mocenia akoby má niečo tlačilo. Niekoľkokrát idem na vec a aj bezúspešne nič zo mna nevide a niekedy len nejaká tá kvapka a keď už naozaj treba cikať a nie je to len ten pocit. Tak aj tak mi zostava ten hrozný pocit že mi treba cikať ja som niekde čítala že to môže byt akýsi problém s maternicou no keď som to povedala mamine tak povedala že to nemôže byt to a že sa aj take stáva že keď máju ženy krámy tak majú pocit potreby že im treba cikať . Ale tiež som si všimla že keď má priateľ chce prstovst a vojde tým prstom rovno do mna tak tiež mi to je take nepríjemne a evokuje to vo mne pocit že mi treba cikať. Čo si p tom myslite ?

toiste

rieš to so svojim gynekologom... možno ti odporučí cvičiť sviky na posilnenie panvoveho dna,.. vid. google..
aj ja to mám a hovorím tomu ze tampon mi tlačí na mechur :-D ale ja to mam skor zo stresu lebo to mavam aj po mimo.. hyperaktivny mocovy mechur.. ked som v strese, ked som v klude vsetko je OK...