za moju váhu môžu lieky

lencok1

mila andrasteia...ja som uzivala zoloft a nepribrala som, akurat ze som bola leniva cvicit, tak mi spalslo svalstvo, a bola som len take "masko"...cize naozaj zalezi od typu antidepresiv...a nezabudni na zivotospravu!!!

ružička

adrasteia, aké AD berieš? Ja mám Esprital a za 15 mesiacov som pribrala 10kg a váha stále stúpa. Minule som sa na to pýtala lekára a on mi povedal, že z liekov to už nemôže byť. Je síce pravda, že mám stále chuť na sladké, hlavne večer. Takže asi si budeme musieť upraviť jedálny lístok:-).

Rebeka

adrasteia,no antidepresiva som nebrala, ale mala som havariu a odvtedy som bola asi rok na kdejakych liekoch a tiez som dost z nich pribrala,ale pomalicky to teraz davam dole,povedz doktorovi ktory ti ich predpisal nech ti poradi nejaku inu alternativu,alebo skus nahradit väcsinu jedla co jes zeleninou a ovocim a hlavne vela pi,ja som tiez tak trosku kuz konci uzivania liekov sa oklamala ked osm bola hladna a to som bola stale tak som jedla ovocie a zeleninu

lea

Porad sa hlavne s lekarom, ktory ti tie lieky predpisal. urcite existuje aj ina alternativa. Ja poznam jedneho pana, co dlhe roky berie tazke lieky na schizofreniu a je uplne stihli. ale mozno to nie su antidepresiva, to neviem