Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Riedka stolica - krv

Príspevok v téme: Riedka stolica - krv
Michael

Dobrý deň,

pred niečo viac ako dvoma týdžnami som spozoroval krv v stolici ...týžden som počkal či sa to nezregeneruje no nakoniec som s tým išiel k doktorke. Vzhladom na žiadne iné príznaky a po informácii že vykonávam silové trening usúdila, že ide len o prasknutú cievku. Predpísala mi Ascorutin a faktu krém. Liečbu som doplnil o sedavé kúpele v dubovej kôre. Nastalo zlepšenie a upravila sa mi aj stolica. celý ten čas bola taká riedka či už s krvou alebo krvou alebo krvou len na toaletnom papieri, posledné dni bola pevnejšia, taká ako obvykle a krv nebola vobec prítomná. Včera som vynechal kúpel kvoli časovým dôvodom a večer bolo všetko v poriadku no dnes bola stolica zase riedka s náznakmi krvi...aj ked na toaletnom nebola jasne viditeľná. Z toho mi vychádza, že krv sa objaví len skrz riedkejšiu, pri pevnej nie. Je niečo, čo by ste mi doporučili na tento problém alebo je to príznak niečoho konkrétneho? pokračovať v kúpeloch ešte aspon týžden - dva.? Skúsiť pridať niečo?

Ďakujem za odpoveď

Michael

Máte pravdu. Určite to nezanedbám. Je tiež možné, že doterajšia liečba len tlmila príznaky. Avšak som našiel jednu diskusiu kde boli popísané totožné príznaky, naneštastie tam neboli žiadne odpovede, preto ma zaujímalo, či práve toto nie je príznak niečoho špecifického. Pravdou je, že sme každý iný...Dakujem za odpoved

milajar

Michael, tak to sa tak jednoznacne neda povedat, ze z coho je ta krv v stolici, je viacero dg pri ktorych sa vyskytuje, najlepsie je vyziadat vymenny listok od svojgo dr. a ist na gastro vysetrenie, to diagnozy sa urcite nehadaju tak virtualne