prvy bozk

Príspevok v téme: prvy bozk
kulinka

viete mam 19 a este som sa vôbec nebozkavala...viem ze je to nezvycajne no nie som skareda,no strasne hanbliva:/ a teraz mi to pride ako problem ked budem s chalanom leb neviem ci to moze chalanom vadit chcela by som vediet ze ci tu je niekto taky ako ja a aj nazory chalanov ci bab:/ a hlavne ze ako na to

lilinka

Neboj, vsetko pride spontanne. Ja som sa prvykrat bozkavala v 16 a tiez som sa bala ake to bude, co mam robit a tak. Telo same ti povie co robit, spolahni sa. Nechaj sa unasat citom, vtedy to bude naj.

sedmikraska

Ja ked som sa prvy krat bozkavala (14r.) bolo to fakt nechutne, take slizke, ten chlapec mal v sebe asi viac slin, ale druhy pokus uz bol dobry

katharinka

bozkavanie je najjednoduhsia vec na svete, kazdy to vie a vacsinou ten prvzk nie je nic hrozne, teda aspon nie take strasne ako si to kazdy predstavuje. Ja takisto v 17 s prvým chalanom, sme chodili ako okolo horucej kase, stale som sa tomu akosi branila lebo som sa hanbila ze to neviem a nakoniec to dopadlo nad mone ocakavania, uplne super. A ci mu to bude vadit? Zalezi od toho aky vztah mate, ak mu na tebe uprimne zalezi a ma ta rad tak takyto nepodstatny detail si ani nebude vsimat, hadam by si nechcela nejakeho primitiva ktoremu by to vadilo. Bozkavanie je krasna vec, nic zlozite, nemozne, ja sa od tej chvile bozkavam strasne rada, pretoze to nie je az take intimne ako napriklad sex, ale prejav naklonnosti a vzdy ked sa mi niekto paci neviem sa dockat bozku co som si este v 17 nevedela predstavit. Hlavne bud pri tom nezna, nestrkaj mu hned jazyk do ust, postupuj podla toho co robi on a napodobni ho, to chlapi maju radi. A ono tie bozky co su v telke, kde sa vsetci tak vasnivo bozkavaju, nie je to hned tak ako to na prvy pohlad vyzera.. takze sa nicoho neboj a hor sa do toho, neboj sa aj teba to zacne bavit som si ista..

januška

ja mam tiez 19 a prvy krat som sa bozkavala len pred mesiacom :)takisto som bola taka hanblivka a tiez som sa bala ze by si priatel mohol vsimnut ze to vobec neviem.no a nakoniec to bolo tak ze moj drahy mi ani verit nechcel ze som sa predytm nebozkavala lebo povedal ze sa mu nikdy s nikym lepsie nebozkavalo a to mal uz zo 5 dievcat :) musis byt uplne uvolnena...zbytocne sa nestresuj a netrap nad nejakymi technikami,ono to pride same a ty uz budes vediet co robit,ved bozkavat sa je prirodzene kazdemu cloveku,myslim ze je to ako vrodeny reflex...nikto nas ho neucil no predsa ho vieme.a urcite ked budes mat chlapca tak hned prvy bosk nebude nejaky tazky francuzak...pojdete pekne pomalicky a ty sa lahko zdokonalis :) tak vela stastia