Neviem čo robit

Príspevok v téme: Neviem čo robit
Lana789

Je mi úplne všetko jedno... nechodím do skoly a vôbec si neuvedomujem následky ... chcem ujsť z domu aj keď mám doma úplne dobre vzťahy .. proste nevidím zmysel života a to mám len 15 rokov .... mala som veľké plány do budúcna ale všetko má proste omrzelo.. cítim sa vinna za všetko čo sa okolo mna deje stále som negatívna a mávam nekontrolovateľné záchvaty placu ... ja vôbec netusim čo mám robit

Jarus1

A tvoji rodičia neriešia to, že nechodíš do školy? Ved ked máš s nimi dobré vzťahy, tak z toho vyplýva, že sa asi o teba zaujímajú.. A ja ti k tomu akurat možem napísať to, že by si sa mala velmi rýchlo uvedomiť, pretože v prvom rade nemáš dochodenú ani 10 ročnú dochádzku, z toho vyplýva že si na základnej škole(aj z veku), myslíš, že ťa s takým prospechom a správaním zoberú na nejakú normálnu strednú? Ked ti je všetko jedno ako píšeš, tak asi ti všetko nie je jedno ked sa za to obvinuješ a plne si to uvedomuješ.. Prečo to potom robíš? Aspon do tej školy chodievaj, lebo budeš vyslovene v prde*i. Mysli trochu aj na svoju budúcnosť... Myslím si že máš dosť rokov na to, aby si tak aj uvažovala.

milajar

Lana789, pises, ze mas dobre vztahy s rodinou, preco sa neporadis s mamkou, alebo s kym mas dovernejsi vztah, vsetko sa da riesit, nemas za sebou ziadny hriech, ktory by ta mohol trapit, urcite si nikomu nic zle neurobila, preto neber na seba problemy, za ktore ty nemozes, vrat sa do skoly, zivot mas pred sebou, mozes toho vela v zivote dokazat a aj dokazes. Si este velmi mlada, nemas este v zivote usporiadane hodnoty, ale teraz sa sustred na seba, daj si skolu do poriadku, zver sa rodicom,pomozu ti, ver mi

andrea15hk

tenzing ..presne ako píšeš.... nechodia do školy, a rodičom je u riti čo je s detmi, hlavne ze maju pokoj od nich... nakupia im čo si zmyslia aby ich neotravovali, aby mali rodicia klud...
keby bola prisna vychova aku som zazila ja, ze by jej otec papulu rozbil, tak by si rozmyslela..

uplnerovnako

Lana789 - Keby bolo teplo, aj cez noc, tak by som vypadla, ale je zima, takže nemám kam ísť. Je to ťažké. Stále plačem.

Lana789

Uplnerovnako
Aj ja som pretože ešte nemám dokončenú 10 ročnú dochádzku a úplne tiež by som najradšej vypadla ale aspoň na pól roka a byt úplne sama niekde v prírode to by mi úplne pomohlo

uplnerovnako

Lana789 - Som na tom úplne rovnako. Aj zo školou aj s tým, že chcem vypadnúť. Až na to, že som o 4 roky staršia. Síce mám celkom dobrý vzťah s rodinou, ale mávam depresie, cítim strašnú úzkosť a najradšej by som na niekoľko dní vypadla z domu, na nejaké opustené miesto, aby som si prevetrala hlavu, uvoľnila sa.
Ale pravda je, že mi do podmienečného vylúčenia chýba len jedna hodina. Takže som v pasci.