zriedkavá bolesť pod lavým semenníkom a v podbrušku už 5 dní

Príspevok v téme: zriedkavá bolesť pod lavým semenníkom a v podbrušku už 5 dní
emer

Zdravím, chcel som sa spýtať či sa to už niekomu stalo..... už ale 5 dní ma bolí zriedkavo alebo pri väčšom pohybe ako aj pri sedení pod ľavým semenníkom a bolesť občas preráža do podbruška. Lavý semenník mám nižšie ako pravý a mám pri ňom zväčšenú žilku to už dávno nemám žiadnu vyrážku, nieje červený ani zväčšený... Jeden krát pred rokom sa mi stalo že ma v noci keď som išiel z oslavy ma začal strašne bolieť tiež lavý semenník že som nemohol ani chodiť ale na druhý deň ráno ma už nič nebolelo neviem či to má s tým súvis teraz to začalo minulý týždeň a raz alebo dva krát sa to objavý ale na hodinku a potom už nič nebolí vačšinou keď vyvýjam väčší pohyb alebo bežím . Ale pracujem vonku a vo vetre teraz je zima a občas sa aj namáham neviem či to súvisí nejako so zápalom kedže nieje začerveňaný ani opuchnutý. Priznávam že v poslednej dobe som trochu viac pil alkohol asi 4 týždne každý víkend. Ale to s tým asi nesúvisí. Bol som aj u doktorky moč mám v poriadku a poslala ma urologovi ale žial ešte som nebol chystám sa o týždeň sa o týždeň asi ale aj tak som zvedavý čo na to poviete