Svrbenie noh

Príspevok v téme: Svrbenie noh
nelli

Chcem sa spytat, ci mi niekto neviete poradit, co to moze byt. Svrbia ma nohy, teda presnejsie chodidla, ale len v noci a hlavne rano ked sa zobudim, je to uplne hrozne. Potom cez den s tym nemam vobec problemy. Nejake viditelne zmeny na kozi nemam, tak neviem. A u kozneho som bola viackrat, ale v podstate mi ani nepovedal co to moze byt. Je to len dost neprijemne.

Sabusa

Mne dlho trapilo svrbenie noh, hlavne, ked som bola tehotna. Vtedy mi zistili, ze som anemicka - mam malo hemoglobinu, predpisali mi zelezo a odvtedy som nemala problemy ani jednu noc. uplna zmena zivota :)

Tina6

Mám rovnaký problém chodidlá ma svrbia hlavne v noci a nedá sa mi zaspať je to veľmi nepríjemné na pokožke nemám žiadne začervenanie ani nič skúšala som natrieť indulonou ale moc to nepomohlo

mjanik

ak je to aj pálenie,tak by mohlo ísť-zhľadiska akupunktúry o slabosť Jínu-tekutín,krvi..Dobre liečiteľné

ZdenkaT

Tiež som mala tento problém. Veľmi suchá pokožka na zadnej časti päty, svrbenie, sčervenanie, pokožka praskala a bolo to bolestivé. Skúsila som Canesten, Locoid, rôzne krémy, ... Nakoniec som sa rozhodla pätu mastiť bylinkovou masťou s gáfrom KOSTIHOJ od výrobcu Herbarius a problém sa zdá sa lepší....

kokazm

bože baby, kedy vám to prešlo. Ja týmto trpím druhý deň a akurát googlim, ako sa toho zbavím. Páli to ako šľak. Dávam si alpu. Užívala som ATB, či to nebude tým.

reika

Mám uplne rovnaký problém, tiež ma to len v noci svrbí ale niekedy aj cez deň, nič však na nohe nevidno, možno trocha suchá koža... a len na pravej nohe. ale myslím že to mohlo začať v pôrodnici, kde som sa musela veľa krát za deň sprchovať a odvtedy to svrbí už 3 mesiace. Skúšala som canesten ale stále nič.

Tia009

Aj mňa svrbievajú chodidlá v noci, zobudím sa na to, je to nepríjemné. Pomôže mi, že si od zúfalstva chvíľu triem nohy o moju prútenú taburetku :) a potom si ich postriekam vodou - tá voda spraví citeľnú úľavu.
Nemyslím, že je to vonkajšou chorobou typu mykóza, skôr nejaké nedostatky vitamínov/minerálov v tele (?). Alebo nedajboh cukrovka... (?)

sokoliatko

ahojte tesi ma aj ja ak sa mozem pridat tak aj mna svrbia chodidla a hlavne v noci a mam aj cervene skvrny neviete co to moze byt a co mi nato ponoze lebo v noci niekedy memozem zaspat ze to tak strasne svrbi ako somsi tu vitala tie vade komenty tak aj ja mam doskrabanu celu nohu a nevien sa toho zbavit