Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Neustála bolesť hrdla

Príspevok v téme: Neustála bolesť hrdla
Ani_S

Ahojte, mám 21 rokov a trpím pomerne častou bolesťou hrdla. Hrdlo ma bolí skoro každý deň, často ho mávam zapálené alebo ma v ňom škriabe, tiež mám problém, ked dlho rozpávam, v niektoré dni mám pocit akoby ma bolelo iba v jednom bode... vybrala som už niekoľko antibiotík po nich sa to nachvíľu zlepší, už asi pol roka sa snažím bez antibiotík, ale tento mesiac si nepamätám na deň, kedy by som s hrdlom nemala ani jeden so spomínaných problémov... beriem lieky na imunitu, kloktám a pijem veľké množstvo čaju ale akosi mi nič nepomáha... Doktorka mi brala aj výter z hrdla, ale nič nenašli a mňa to veľmi unavuje a obmedzuje

Pepan888

Asi máš v sebe zápal alebo niečo také, keď sa ti zápal hrdla stále vracia. Ja by som ti odporučil silu prírody, lebo tá tu bola odjakživa a vie zatočiť s neplechami v našom tele. Napríklad ja užívam preventívne, ale aj keď ma začne škrabať hrdlo, prírodné pastilky Koflet-H. Je v nich zázvor aj škorica, aj klinčeky a všeličo iné, čo vie bojovať so zápalmi, takže ja by som ti odporučil túto cestu.

Držím palce.

Marosko-n

Používame denne1-1,5l čistej GGW liečivej vody a Smrekový elixír štamprlík niekoľko krát denne a nechodíme k lekárovi už 17 rokov.

aliseee

ahoj,ach..zakladatelka...v tvojom veku som riesila presne to,co ty..:( a zialbohu..:( nikto mi nevedel pomoct, chornicky zapal hrdla z nicoho akoze :( mam 23 rokov,a nepotešim ta...chodila som s tym,co ty- 5 rokov.:((((( doteraz sa mi tlacia slzy do oci,ked na to pomyslim:(
takato bolest hrdla je sposobena niekolkymi vaznymi vecami. Bud je to silna alergia na NIECO, cize smer alergologia,a imunologia.(pele, macky, roztoce), nieco co ta stale drzadi, NECH spravia opakovany vyter, smer alergologia poriadne, a smer infekcne- okamzite ak to uz mas pol roka, kvalitneho plucnehol, kvalitneho ORL lekára !!! ale co sa trýka toho infekcneho, tak okamzite si daj zobrat(da sa aj u obvodneho), testy na BORELIOZU, MYKOPLAZMA PNEUMONIE, CHLAMYDIA PLUCNA, MONONUKLEOZA,..urcite MAS mykoplazmu plucnu, (nakoniec ju zistili aj mne) ale po piatich rokoch, mas nadskok.---ja mam chronicku mykoplazmu , preto mavam tie iste bolesti, skrabanie, krvave hrdlo, mandle, zadnu stenu vsetko,ako ty ...:((((( tieto VYSETREANIA si daj spravit !!!!!!!!!neodkladne...je zarazajuce, ze ti to nikdy neurobila obvodna, aj ona to moze zobrat...

Tomas12345

Zacni uzivat na hrdlo cibulu cesnak a uvidis ze ta tieto problemy prejdu :) a davaj si pozor na studene napoje.