moj priatel

Príspevok v téme: moj priatel
elenya

mam priatela ktoreho velmi lubim sme spolu uz 9mesiacov velmi si rozumieme vo vsetkom mame vela spolocne proste je nam spolu uplne krasne .problem je v tom ze priatel vela krat urobil take veci ktore ma dost zranili a stale sa k tomu vracia napriklad si rad vypije a potom sa sprava ku mne ako keby som snim ani nebola proste sa uplne zmeni a dost vystraja alebo si predomnou zaflirtuje alebo zostane ku mne chladny potom sa strasne pohadame lebo niesom tip cloveka ze si necham vsetko v sebe nakoniec to vsetko olutuje povie ze to vsetko zmeni dokonca sa uz aj rozplakal ze mu to je velmi luto a nevie preco mi tak ublizuje a zas ide vsetko ako predtym zas je vsetko velmi krasne prezivame spolu krasne chvile a takto sa to opakuje az doteraz a ja uz neviem co dalej viem ze ma velmi lubi a nechce o mna prist a ja tiez ale tieto extremne zmeny jeho spravania ma stale dostavaju do neistoty a som uz z toho taka zmatena ze neviem co dalej.naozaj nemozem na neho nadavat je velmi mili pozorny dokonca somnou znasa vsetky moje problemi dost velke ma rad aj mojho synceka proste vsetko v poho na trvaly vztah len nerozumiem to spravanie preco to robi a co mam robit ja

elablue

Baby od takychto chlapov radsej ruky prec,uvedomte si ze clovek sa nezmeni a zle vlastnosti sa budu prejavovat casom coraz intenzivnejsie a potom to moze velmi nepekne dopadnut.Ano je to tazke ked sa milujete ale treba rozmyslat aj rozumom ci taky zivot chces,vidim ze sa trapis takze zrejme nie.Tak sa od neho odputaj cim skor lebo zakotvis vo velmi nestastnom manzelstve.

Soraja

elenya ja by som ho na tvojom mieste nechala tak. Aj ked ho lubis aj vsetko. Ja som mala partnera, ktory nasaval, hral automaty a nakoniec som zistila, ze mal nieco s drogami. (som sa to dozvedela dnes po vyse dvoch rokoch co uz spolu nehcodime). Moj tiez bol mily a super bolo a vyplakaval. Ale po dvoch rokoch sa to zmenilo, uz ma zacal aj mlatit a psychicky tyrat. Lutovala som, ze som to neskoncila skor. Nepoznam jeho, ani teba. Ale alkohol nie je dobry. Daj mu na vyber, bud ty alebo chlast, myslim, ze ine riesenie tu nie je

femini

Toto je prvy priznak choroby .Choroba blba laska.Ked uz pije teraz a robi take veci nezmeni sa .Ak sa to opakuje .Je moznost ,ze sa chlapec vyzije a potom ho to uz nebude bavit,Zaujimal by ma jeho vek ? Pokial je to este mlady chalan . Ale ak je to dospely zamestnany chlap ..divné
Inak nezda sa ti ,ze s tebou manipuluje ? Ja som feministka ..proste viem ,ze nie vsetky zeny su take ...ale ja by som si toto nenechala.No kedze laska je slepa . Myslim si ,ze tu nase rady ti velmi nepomozu ...

elenya

Roxanka praveze aj v sexe to je niekedy uplne super ale vela krat mi da pocitit zas opak ze nema zaujem a to az tak ze si to potom beriem dost osobne ze niesom dost atraktivna alebo ze ho uz asi nevzrusujem...urcite to nieje pozornost len v postely je pozorny tak ze mi stale napise nieco pekne alebo mi nieco pekne kupi alebo ma pozve do kina zoberie ma na peknu prechadzku ked som urobila vodicak zobral ma do aqaparku a so syncekom vie byt naozaj pozorny este som si taku pozornost nezazila bohuzial nema moc stastie na prijemne vztahy mozno aj v tom bude moj problem...hmm ale dakujem za nazor

roxanka

A kde si spolu rozumiete, v posteli? Je sex ten dovod prečo si s ním, kedy je k tebe pozorný? Alebo ked má dobrú náladu? ... moja sesternica má tiež podobného a je to stále o tom istom, najprv niečo spraví potorm sa týžden ospravedlnuje, ona mu odpustí a ide to tak stálá dokoliečka. Proste ludia sa nemenia a ked aj, tak len na krátku chvílu. Možnože ta ten tvoj naozaj miluje ale ja by som také chovanie netolerovala, pretože v buducnosti to može byt ešte 100krát horšie ked vychladne vášen a zamilovanost vo vašom vztahu.

tajomna

Hmm vies budem uprimna...Mala som jednorocny vztah, a uz asi po 5 mesiacoch ked taky ten osial opadol som zacala poznavat aj taku partnerovu druhu stranku, predtym mi ju moc neukazoval ved ked je clovek blaznivo zamilovany...proste zboznoval predo mnou chytat ine zeny okolo pasa, aby som ziarlila, a podobne banality, vysvetloval to tym, ze ma take svoje druhe Ja a to sa vyznacuje opacnym spravanim. velmi sme sa ale lubili a akceptovala som ho so vsetkym, takeho aky je. po skonceni vztahu sa naplno prejavila ta jeho zla stranka, zacal ma ohovarat a hovorit ze nechape ako so mnou mohol byt az tak dlho....velmima to bolelo....ale teraz uz viem, ze som sa poucila atake jeho priznaky si zapamatam. preto ta nechcem strasit, ale to co si napisala mi ho velmi pripomina a ked uz mas aj dietatko, mala by si sa vazne zamysliet, ci ho budes naozaj akceptovat aj s tymto jeho flirtovanim a podobne. lebo cakat ze sa zmeni alebo nieco je podla mna hlupost. prajem ti vela stastia

nellla

To čo Ti teraz prekáža trochu, bude Ti o pár rokov vadiť strašne. Alkohol je zabijak lásky. Neriskuj. Niečo podobné som zažila, na konci toho vzťahu mi išlo doslova o život. Zváž všetky pre a proti, na základe toho sa musíš rozhodnúť.