Zas tie prsia

Príspevok v téme: Zas tie prsia
Heilen

Zdravím, doteraz som to nijak neriešila, myslela som si že prsia nemám kvôli tomu, že som veľmi chudá, no asi až tak nie, kedže som dostala menzes (už je tomu pár mesiacov). Mám 15. Zaujíma ma, či to niektorá tak mala, že jej narástli až po nejakom čase po prvom menzese?
Osobne to mám s prsiami divné, bolieť hrudník ma začal v 12 (neviem či to nebola chyba spať na ňom vtedy :D) a objavili sa mi tam také menšie hrudky, potom v 14 sa mi zväčšili bradavky a od vtedy už nič. Skôr mám širšie rammená ako boky, takže by som mala mať väčšie prsia ale nejako tomu tak nie je.

DlVERGENCIA

...ale bud rada, nebudes mať problem s ovisnutymi vešiakmi, nebudes mat bolesti chrbtice, nemusíš sa hanbi na telesnej behať, nebolia ta , neskáču ti pri behu tak ze ti udieraju do nosa.. je to len vyhoda ze mas male prsia...

DlVERGENCIA

ja poznám X- dievčat ktorým prsia narástli po 18, niekomu ten vývin trvá dlhšie... mala som spoluziačku nejednu , ktorá bola ako doska plochá a dnes majú tie dievčence 4ky,
mojej kamoske narastli ked pribrala lebo počas študia aby sa vedela sustredit na učivo tlačila sladkosti... tak so štihleho prutika plocheho sa stala gulička a samozrejme ze aj prsia ma asi 4ky,..

prsia su zlozene z tuku a ked ten tuk nemáš, ked trosku nepriberies tak ich mať nebudeš...

Trubickaa77

Tak ak si chudunka, tak musis pocitat s tym, ze prsia mat jednoducho nebudes. Jasne ze ti narastu este, ale necakaj zazraky. S tym sa budes musiet zmierit. Ja to mam tak isto, mam 25 prec a som plocha ako doska. Ale uvazujem nad plastickou operaciou na druhy rok, jedine takto sa to da vyriesit. Skusala som rozne tabletky, kremiky, geliky- nic z toho nezabralo...A tiez mam maminu, co ma o 5 cisel vecsie prsia a mala som ozaj co dedit...ale nakoniec sa tak nestalo. Takze urcite nad tym mozes pouvazovat aj ty, ale nie teraz, o takych 10 rokov...hlavne sa s tym neponahlaj...