Krv v moci

Príspevok v téme: Krv v moci
Dusko555

dobrý deň, chcem sa opýtať.
S chalanmi sme boli stanovat a kempovat v lese, ležali sme prevažne na zemi. Bola celkom zima. Prišiel som domov a mal som 38.0 teplotu. Na druhý deň ráno mi išla krv v moci, išiel som k doktorke a povedala mi že mám bielkoviny, krv a aceton v moci. Odkedy som od nej prišiel tak som žiadnu krv v moci nemal.
Čo by to mohlo signalizovať alebo čo to znamená?
Ďakujem veľmi pekne.

merilynn

Klasický zápal močového mechúra. Čo by som za to dala, keby mi to tiež odznievalo takto "samo".
Kúp si v DM drogérii kapsuly zinok + vitamín C alebo brusnicové s vitamínom C (oproti tým z lekárne vyjdú oveľa výhodnejšie), urologický alebo prasličkový čaj (tiež v DM, v lekárni alebo hocikde v potravinách) a drž si kríže v teple.
Viem, že mnohí tu su mnou nebudú súhlasiť, ale užívaniu antibiotík by som sa vyhla, ak to nie je nevyhnutné. Po X zápaloch, ktoré sa mi napriek antibiotikám opakovali (síce vždy zabrali, ale to zabral aj vitamín C), z dlhodobého hľadiska som mala pocit, že mi stav skôr zhoršujú.
Výrazne mi pomohol wobenzym, kým som ho užívala (no tým som si zase, pravdepodobne v kombinácii s črevnou virózou, rozhasila trávenie).