Medicína LF UK BA

Medicka_lfuk

Prijímačky prebiehajú nasledovne, najprv čakáte v hale odkiaľ vás postupne púšťajú do auly. Nezabudnite mat vysvedčenie overené, ak to nebudete mat v poriadku na prijímačky vás nepustia. V aule vás usadia, po nejakých oficialitách dostanete testy v obálkach s harkom na odpovede (pri vstupe dostanete kalkulačku a pero). Ja odporúčam písať najprv do testu, nestresovat sa ak si neviete spomenúť na nejakú otázku aj keď sa to ľahšie povie ako realizuje :D, ale radšej ju preskočte, zvýraznite si ju a potom sa k nej vráťte. Na test máte 3 hodiny, poslednú hodinu som si nechala len na prepisovanie odpovedi do hárku a popritom som si odpovede kontrolovala. Dôležitejšie ako prijímačky je samotna príprava, ktorú určite nepodceňujte. Držím prsty ! :)

Vlado123

Ahojte, mimochodom, neviete náhodou aký je systém termínov na prijímačky LF UK? Napísané je, že sa ide podľa abecedy. Termín je od pondelka do pondelka. Čiže sa to rozdelí delené osem a ide sa, alebo systém, že každý deň istý počet po dávkach X ľudí a môže sa stať, že trebárs víkend a pondelok už nikto? Kvôli iným prijímačkám by som totiž potreboval vedieť, kedy budem mať asi termín ak priezvisko začína "Sk...".