Čo ak fenka zúri na druhú fenku,až naň útočí ?

Príspevok v téme: Čo ak fenka zúri na druhú fenku,až naň útočí ?
Martin228

Potreboval by som poradiť.Mám doma ročnú fenku nemeckého ovčiaka a ešte jednu fenku menšieho vzrastu niejaký kríženec.Tá ročná fena nemeckého ovčiaka na tú druhú fenu akokeby zúrila až útočila na ňu.Zo začiatku keď som to videl a bola ešte mladšia fena , tak som si myslel že sa spolu len tak hrajú ako psy.Ale teraz len stačí že ju pustím pobehať , tá fena kríženec len zašteká keď uvidí tú fenu nemeckého ovčiaka a tá k nej príde akokeby naštartovaná a hneď sa pustí do nej.Chití ju za krk,dádže s ňou o zem,dusí ju a pritlačí ju celkom k zemi.Mám na dvore aj psa dospelého ovčiaka ale s ním také nerobí iba s tou fenou.Neviem nechápem čo to má byť a či je to v poriadku.Fena nemeckého ovčiaka je poočkovaná,samozrejme aj proti besnote všetké potrebné vakcinácie.Nemám s ňou žiaden problém je vynikajúci strážny pes,na domácich nieje agresívna,len to s tou fenou čo stvára neviem čím to je.Nestretli ste sa už s podobným prípadom?Potreboval by som poradiť , že či je to normálne alebo nie

Martin228

Dakujem za vasu odpoved . Aj som si myslel ze to bude s tym ze je dominantna a nepripusti preto k sebe ziadnu fenu.To uz zacala robit ked bola este stena . S kamaratovou fenou sa zo zaciatku ohanali a potom to iste co s touto fenou . Dakujem aj za radu beriem na vedomie

LAXMI

Bude jej to robit, kym ju nezabije. Dve rovnake pohlavia sa neznesu. Pes a sucka ano. Pes-pes a sucka-sucka nie.

Poznam 2 pripady, kde to tak skoncilo, aj po rokoch spolocneho nazivania a to boli psy, ktore mali tie najvyssie vycviky.
Jednoducho je dominantnejsia a u zvierat dominantny vyhrava a preziva.

Bud ich oddelite, alebo to dobre neskonci.