Poradite mi ohladne FB?

Príspevok v téme: Poradite mi ohladne FB?
jjaajj

Ahojte.Zalozila som si FB.Musela som tam zadat moje telefonne cislo.Donutilo ma to-lebo inak ma to nepustalo dalej,nedalo sa mi tam bez cisla zaregistrovat.Lenze teraz figuruje moje telefonne cislo na FB :( Uz som pisala ziadost,aby nebolo moje cislo viditelne a volne dostupne na facebooku,ale ani mi z FB neodpisali.
Poradite mi prosim,ako mam to moje cislo z fb odstranit?Nechcem menit cislo,lebo ho mam uz vela rokov,ma ho vela byvalych spoluziakov,kolegov,rodina.
Dakujem za pomoc.

jjaajj

Dakujem ti.Ale praveze moje cislo je problem-ze ho pozna velmi vela ludi.Mam ho uz viac ako 10r.Maju ho ludia zo strednej skoly,mala som viac robot,velka rodina.Proste vela ludi ma moje cislo.Ked som si zakladala FB,na toto som nemyslela.Inak by som obetovala peniaze a kupila by som si aj keby len jednorazovu simku.Teraz by som to uz takto urobila :( Tak clovek sa uci na vlastnyh chybach,ale bola som v casovej nudzi. Takze ak su ludia co maju moj telefon na FB,mozu ma takto podla neho lahko najst.Chcela som tam byt anonymna,preto som tam ani svoje fotografie nedavala-lebo po rozvode som zmenila mesto,pracu.Hladala som si novy podnajom,pracu-nechcela som,aby ma tam vyhladavali ludia z mojej minulosti.

DebilZbytocny

Neboj nic aj ja tam mam cislo. Nikto ho nevie vzdy si ho odomna pytaju novi priatelia ked chcú. Nevidia ho tam

DebilZbytocny

Telefonne cislo funguje ako email. Ona tvoje cislo pozná ale nie z fb. Ten kto tvoje cislo nevie ta vyhladat nemoze

jjaajj

Dakujem ti za radu.Praveze to mam vsetko uzamknute.Tie zamky som pouzila.Ale uz ma podla telefonneho cisla nasla jedna baba,ze si dala do tej lupy-vyhladavaca moje cislo a vyskocila som jej tam.Preto tomu nechapem,ze ked tam mam zamky,ze ma takto nasla.Bojim sa,ze takychto ludi bude viac :( Ja som si tam preto ani svoju fotografiu nedavala,aby som ostala v anonymite.

DebilZbytocny

Nejde mi odoslat fotka ale jednoducho si to nstavis tak aby pri tom cisle bol zámok a vidis ho len ty. Ale podla mba to tam uz tak mas