Darček pre deti

dagmar12

kupujeme tuto cyklospeciality.sk :) sme velmi spokojny prave s kvalitou i celkovým servisom :) oplatí sa investovať

Tyna_Mal

My sme tento rok kúpili deťom trochu netradičný darček, a to sliepky :-D. Smaozřejmě dostali aj iné darčeky, ale zo sliepok mali najväčšiu radosť, tak keby som to vedela, tak kúpime sliepky, vrece kŕmenie z www.energyshobby.sk a viac im nekupujeme :-D. Deti chodia ku sliepkam každý deň. Myslela som, že je to prestane po pár dňoch baviť, ale ono ich baví sa o sliepky starať :-).

dagmar12

My sme kúpili poriadny bicykel :) predtým mal len kolobežku, takže určite načase sa naučiť poriadne jazdiť, nech môžeme chodiť na výlety :)

amelianov1117

co by ste kupili 5 rocnemu? mame plno takych ensich hraciek a darcekov, no chcelo by to este nieco poriadne

Majka985

Jo, kolieskové korčule sú úplne perfektný darček, ja ich kupovala v prevedení 2v1 - teda kolieskové korčule + ľadové korčule. Kupovala som ich v akcii tu - www.slewik.com - sú tam vypísaný aktuálne zľavy z rôznych internetových obchodov. A urobila by som to opäť!

swistica

@janka Vedeli ste, ze FB umoznuje moznost zaplatit si reklamu? Urobte to. Je to efektivnejsie ako tento prispevok, ktory porusuje pravidla fora.
Btw to si naozaj myslite, ze sportovo zalozene deti, potesia nejake ciapky? hahaha