PRACA

Príspevok v téme: PRACA
lilka 1

Dobry den,
Chcem sa opytat, moj 17 rocny syn chce brigadovat popri skole.18 bude mat na druhy mesiac.V nasom regione sa da brigadovat asi len v supermarketoch. Kto poradi, alebo vie, podmienky prace, co ziadaju od studentov v praci, kolko hodin moze robit a kde sa kolko zaraba na 1 hod. dakujem

lilka 1

Vdaka, syn chce ist, ja som chcela len podmienky. Ved je mlady nech skusa.Hladala som na internete, len akosi vsetko stare, niekolko rokov...Ked chce, nech si privyraba. Uvidim, kolko popri skole bude stihat..Aj ked niektori vravia, že ludi tam idu zodriet..

MOANA

tak na internete sa da vygoogliť praca neplnoletych, brigady, podmienky... je to jednoduchsie ako tu to rozpisovať....
ja si to uz nepamätám, tušim maju aj viac prestavok, nie jednu, ale 2 po odpracovani neviem ci 3 hodin ci ako...
ked som robila v obchode, mali sme tie podmienky na nástenke,

netreba špekulovať, v tescu odmietne a do lidlu ho nezoberu a co potom..? rozdiel tam bude v par centoch,.... kedze je to iba brigada a nie TPP...

brigadovala som v tescu a bola spokojna, no uz si nepamätam kolko som mala... asi rovnako mi to vychadzalo ako v lidli...

lilka 1

Nevie nikto poradit ohladom prace v kauflande, tescu, ci lidlu.Nikto tam z Vas nepracuje???? prosim len nejake rozdiely medzi nimi + hodinovu mzdu v tychto troch obchodoch. Dakujem

lilka 1

Moana, ale chcela by som vediet, ktory supermarket asi kolko plati.
Priniesol ziadost z tesca, no vraj lidl je lepsi, hlavne platovo.A ako pracuju brigadnici aj osmicky, ci len 2-3 hodiny??? Alebo ako to je????Ja mu branit nechcem, nech skusi...

MOANA

nech ide, od 16 možu pracovať , privyrobí si, získa pracovne návyky,
len čím skor si treba dat ziadost na brigadu aby mu ju niekto nevyfukol, v tomto case uz sa studenti rozhliadaju po brigadach cez vianoce, ..