Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Tampon a sex

Príspevok v téme: Tampon a sex
Kika 1111

Ahojte mam 17 rokov a pouzivam vlozky always. Chcela by som ale uz zacat pouzivat tampony. Ak by ste mi vedeli poradit aku znacku si vybrat, ako si ho zastrcit... ( skratka vsetko ohladom toho) bola by som vam vdacna. Dalej sa chcem spytat ako je to so sexom. Este som ho nemala a neviem ci mi pojde tamponik zaviest, ci ho mozem pouzivat aj pocas toho, ci je vobec aj sex aj tampon na moj vek spravny, teda ci nemam este chvilku pockat a ze ci mam uzivat antikoncepciu alebo ma moj priatel mat pokazde kondom. On to robil uz vela krat aj bez ochrany a je mi uz trapne vzdy mu skazit radost slovami: zlaticko ja chcem sex ale nemam ochranu a nechcem ist sama ku gynekologovi. Prosim odpovedajte rychlo, budem vam vdacna.

Nameova

Neuraz sa prosim ale skor si myslim ze si nejaka pubertiacka čo nevie co by robila cez predlzeny víkend. To co pises je nechutne a nerealne. Jeden raz chces vediet ci kondom alebo antikoncepciu a druhy raz chces vediet ako mat vacsiu sancu otehotniet. Este dobre ze si sa nespytala ako sa sexuje, alebo ako nasadit kondom na vaginu - potom dava sa to na penis par minut predvklznutim dnu. Este ku sexu- sex: vkladanie penisu do vaginy, kedy sa dvaja ludia mozu stat rodicmi. Daj si pri sexe pozor na HIV-pretoze si naznacila ze ten tvoj priatel spi s kazdou ktoru stretne. Pozri ja neviem co vobec od nas chces vediet. To ze ste sexovali a on jedol tvoje kramy nás nezaujima, a nato ze ste sexovali prvy raz to trvalo asi pridlho. Ja tancujem s mladym najsexi policajtom v jednej sutazi a nespali sme spolu aj napriek tomu ze sme obaja volni a nikomu nehovorim ze by som to s nim najradsej rabila na stole...-aj ked to nieje pravda. Nabuduce si radsej premysli co napises na forum ktorw si mozu citat uchyli aj male deti.

lucia78

šibnutá a nechutná - skôr by som povedala šibnutý a nechutný... po tom druhom "jej" príspevku by som to skôr tipovala na chlapca, ktorý sa na tom zabáva a/alebo si na tom honí....

LAXMI

Urcite by ti chlap lizal kramovu krv.
A urcite by si to pri prvom sexe robila na tolkych miestach.
Si riadne sibnuta a nechutna.

MOANA

no super tak autorka témy je velmi šikovná ked v sobotu
stihla ísť už aj ku gynekologovi medzi 16:27:05 a 20:21:36
a stihla mať už aj krámy, kupiť si tampony a mať aj sex...

obdivuhodný výkon a

FAKE...

kika 1111

Viem že som sa trochu zle vyjadrila ale myslela som že či keď mám tampon v ten deň keď chceme sexovat či si ho môžem dať aj po sexe, nie to či mám sexovat s tamponom ved to by nedopadlo najpepsie. Keby chcem dieťa mám vždy po sexe alebo pred sexom urobiť niečo špeciálne aby bola väčšia šanca ze otehotnieť? A bola som aj u gynekológa a nie nebojím sa, som svojpravna = bola to bola len výhovorka. Už som si aj zaviedla tampon takze už to ovládam a aj sex dopadol skvelo. Máte nejaké vyskusane sexove pozy aby sme si to lepšie užili? My sme to robili najprv na stole, potom na dlážke, na pohovke, na posteli, na kuchynskej linke a nakoniec v kúpeľni- najprv na dlážke a potom v sprche. Vytieklo mi veľa krvi zo susuly ale viem že je to normálne pri sexe- najmä pri prvom. No chcem sa spýtať či nevadí ak mi priateľ lizal tu krv a či nemôže dostať infekfiu. ĎAKUJEM a verím že mi čoskoro odpoviete, veľmi sa mi to zíde.
;)

kika 1111

Viem že som sa trochu zle vyjadrila ale myslela som že či keď mám tampon v ten deň keď chceme sexovat či si ho môžem dať aj po sexe, nie to či mám sexovat s tamponom ved to by nedopadlo najpepsie. Keby chcem dieťa mám vždy po sexe alebo pred sexom urobiť niečo špeciálne aby bola väčšia šanca ze otehotnieť? A bola som aj u gynekológa a nie nebojím sa, som svojpravna = bola to bola len výhovorka. Už som si aj zaviedla tampon takze už to ovládam a aj sex dopadol skvelo. Máte nejaké vyskusane sexove pozy aby sme si to lepšie užili? My sme to robili najprv na stole, potom na dlážke, na pohovke, na posteli, na kuchynskej linke a nakoniec v kúpeľni- najprv na dlážke a potom v sprche. Vytieklo mi veľa krvi zo susuly ale viem že je to normálne pri sexe- najmä pri prvom. No chcem sa spýtať či nevadí ak mi priateľ lizal tu krv a či nemôže dostať infekfiu. ĎAKUJEM a verím že mi čoskoro odpoviete, veľmi sa mi to zíde.
;)

kika 1111

Viem že som sa trochu zle vyjadrila ale myslela som že či keď mám tampon v ten deň keď chceme sexovat či si ho môžem dať aj po sexe, nie to či mám sexovat s tamponom ved to by nedopadlo najpepsie. Keby chcem dieťa mám vždy po sexe alebo pred sexom urobiť niečo špeciálne aby bola väčšia šanca ze otehotnieť? A bola som aj u gynekológa a nie nebojím sa, som svojpravna = bola to bola len výhovorka. Už som si aj zaviedla tampon takze už to ovládam a aj sex dopadol skvelo. Máte nejaké vyskusane sexove pozy aby sme si to lepšie užili? My sme to robili najprv na stole, potom na dlážke, na pohovke, na posteli, na kuchynskej linke a nakoniec v kúpeľni- najprv na dlážke a potom v sprche. Vytieklo mi veľa krvi zo susuly ale viem že je to normálne pri sexe- najmä pri prvom. No chcem sa spýtať či nevadí ak mi priateľ lizal tu krv a či nemôže dostať infekfiu. ĎAKUJEM a verím že mi čoskoro odpoviete, veľmi sa mi to zíde.
;)

lucia78

a presne tak, na gynekológiu treba ísť. nie je to len o predpísaní antikoncepcie, ale hlavne prevencia.. ide tu o tvoje zdravie..
ja som napr. bola na gynekológii prvýkrát v 15tke. sama som sa zobrala a išla som. nehovorím, že som nemala stresy, ale snáď je ochrana zdravia prednejšia. vyšetrenie nebolí, je to možno trochu nepríjemné - nezvyčajný pocit byť takto pred lekárom nahá, ale ani si neuvedomíš a je po vyšetrení. žiadna veda... takže keď začneš žiť sexuálnym životom šup aj k ženskému

lucia78

Je jedno akú použiješ značku tampónov. Mne sa osvedčili OB alebo kotex. Návod na použitie nájdeš vo vnútri v balení.
Či je sex vhodný na tvoj vek? Či si pripravená na sex by si mala vedieť práve ty sama. Ale podľa toho, že sa na to pýtaš usudzujem, že skôr nie ako áno. Veď to by si mala cítiť v sama v sebe, že – áno, už nastal čas na prvý sex. Takže odpoveď – ak to tak cítiš, choďte s priateľom do toho.. ak chceš ešte počkať, počkaj.
Počas sexu sa tampón rozhodne nepoužíva.
Či ti pôjde zaviesť ako panne neviem. Myslím si, že áno, len to treba robiť opatrne. Aj keď úprimne, ja by som ako panna používala len vložky a potom prešla na tampóny.
A antikoncepciu by som na tvojom mieste nebrala. Sú ženy, ktoré si to pochvaľujú, ale z mojich skúseností je to humus, ktorý ničí zdravie. Takže pekne krásne kondóm alebo ako tu už bol spomenutý Pharmatex.

Ararat

Ja by som sa veru neponahlala..ak si si na 100%ista,ze to chces tak ano,nuz vacsinou to potom baby lutuju..nie vzdy ten vnutorny hlas hovori to,co naozaj realne potrebujeme a chceme..hovoria z nas hormony.. Vela stastia ti Zelam! :)