Seboreicka Dermatitida

Príspevok v téme: Seboreicka Dermatitida
Robkoko

Dobry den, vprvom rade sa chcem ospravedlnit za moj pravopis a stylizaciu viet.(Pisem z mobilu)
V druhom rade sa chcem ospravedlnit za to, ze znovu zakladam tuto temu, ale posledna je dost stara.
Teraz k teme:
Mam seboreu uz zo 7 rokov a ide ma z toho porazit hlavne z toho, ze ju mam okolo nosa a hlavne tie supiny.
Tak ako asi kazdy zufaly zo seboreou som hladal na nete vsetko co by mi mohlo pomoct a vzdy ked som nieco nasiel co pomaha , tak som si povedal ,ze jasne toto by mohlo fungovat idem to vyskusat.
Ale potom prislo velke ALE , co ak to uz niekto skusal a samozrejme som nasiel strasne vela vlakien ,kde to uz niekto skusal a nie jeden ale dobra tlupa ludi.
Nasiel som vseliake sampony,kremy a maste ako sampon z dechtu a so zinkom a rozmletou cinciliou predkozkou a inymi hlupostami.
Ja osbne som toho vela vyskusal a jedine co sa osvedcilo na tvar bolo dvojbodka

1.Na cervene flaky mi pomaha jedine sirove mydlo , ale dost vysusuje pokozku a to nas privadza k bodu cislo dva.

2. Na suchu pokozku som sa bol pytat v lekarni na Slovensku a pani farmeceutka mi povedala na rovinu ze jedine co pomoze su kortikosteroidy, kukal som ako puk , hlavne ked som cital vyskumy o tom ako pri dlhodobejsiom uzivani tieto svinstva sposobuju nejaky druh diabetesu, takze som to kategoricky zamietol,potom z nej vypadlo ze sa jej zakaznici stazovali ze ked to vysadia tak sa to hned vrati a este vo vacsom rozmere, a nakoniec mi ponukla (neviem ci ju firma plati za predaj) konopelu ze to je urcene na suchu pokozku sposobenu psoriazou a seboreu.Po precitani obalu ,ziadny pribalovy letak to nemalo a ani klasicky obal,obsahuje to olej z konope- mozno si niekto pomysli videl travu na obrazku juuhu to musim mat,ale nepatrim k tym hasisakom , ktory vidia krem z konope a povedia si , ze ked nezaberie tak aspon bude farebnejsi vikend,neobsahuje to thc cize ziadna sranda nebude,ale soat k veci kupil som si jedno balenie a na zvlhcenie to pomaha cely den.Lenze ju to nelieci, aspon nie mne .

3.Samozrejme moje zufalstvo pokracovalo a kolega tu v UK mi poradil aby som skocil za jednym cinskym liecitelom, ze mozno nieco bude mat a povedal som si ze ked nepomaha medicina tak mozno alternativa pomoze.
Dobehol som za typkom , myslim ze sa volal Dr.Han ale ci bol studuvany to neviem, ale kukol na mna a hovori , ze si mozem dat na ksicht aj bahno z kolumbijskej koky a nepomoze to , lebo ze vraj je to problem v crevach a ze mam skusit nechcem robit reklamu ale su to zlisovane kvety ahnusne smrdia chutia, keby som to mal k niecomu prirovnat tak to smrdi ako tie male račiky co sa davaju rybickam do akvaria, ale pomohlo to. Styri mesiace som seboreu nemal a potom som siel na Slovensko, kde sa co to popilo.Slovaci niesu alkoholici, len na Slovensku je typicky pozdrav "Čo si dàš?" A ked clovek odmietne tak na neho pozeraju ako na umierajuceho na geriatrickom oddeleni.No ale k veci zase som to zacal uzivat a zase to mizne takze ked to douzivam dam vediet ako to zabralo.

Tie tabletky alebo ako to nazvat sa volaju LIANQIAO BAIDU WAN.Nasiel som ich aj na ebayi priamoz ciny 50 davok za 19libier do celeho sveta.Kupoval by som to aj od starkeho Jackie Chana ale dedo si pytal za 10 davok 15 libier co je trosku mozc hlavne ked prvych desat dni sa to ma uzivat rano a vecer a potom uz len rano .Samozrejme to ma brutalne cistiace ucinky zachodoveho charakteru.Ak bude niekto chciet poslem link na ebay .

P.S.Mozno cely tento prispevok znie ako snúžka žvástu a ak by bolo mozne nespamovat toto vlakno kritikou mojho basnickeho "vycisteneho " creva bol by som vdacny

Robkoko

Este by som dodal , ze nie kazdemu to moze zabrat a ak sa niekto najde ,kto to vyskusa a budem mat aj negativne skusenosti aby sa s nami podelil o ne.Definitivne kazdy kto vyskusa si bude na zachode spievat- V ludoch driemu laviny a niekde pod nimi to vrie.....

Ale nie je to tak ze by z toho clovek utekal x-krat na wc ale pojde raz mozno 2x ale strhne aj bielu farbu z toaletnej misy