Ako zistim,ze sa mu pacim?

Príspevok v téme: Ako zistim,ze sa mu pacim?
kelowa

Ahojte. Ako prosim zistim,ci ma o mna muz zaujem ako o zenu a nie iba ako o kamaratku?Stretavam sa s jednym muzom.Pozname sa cca 4.mesiace.Ked sa stretneme,tak je ku mne vzdy velmi mily,zabavny, galantny.Vzdy mi otvara dvere,dava mi prednost,je pozorny,ked niekde sme-tak chce platit,pravdaze-aj ja obcas platim,nechcem,aby to vyzeralo ze ho chcem vyuzivat.Ked aj kracame vonku vedla seba-tak mi ponukne rameno,aby som sa ho drzala.Cize nedrzime sa za ruky,ja sa ho drzim pod ramenom.Na privitanie a na rozlucku sa vzdy pobozkame.Zaciatky boli na lice.Ale uz si davame bozk na usta.Ale nikdy sa o nic nepokusil.Myslim-dotyky a bozkavanie.
Ako zistim,ci ma berie iba ako dobru kamaratku,alebo ze sa mu pacim aj ako zena? Dakujem vam.

Matusisko_xD

Vieš, ak je to chlap, ktorý to myslí s tebou naozaj vážne, tak určite nebude robiť veci, ktoré by ťa od neho odplašili. Dáva si pozor a nechce všetko unáhľovať, aby sa niečo nepokazilo. Buď rada, že ide nato pomaly a že to nieje jeden z tých, ktorý ťa zavolá domov len preto, aby ťa dostal do postele. Nervozita môže uňho pretrvávať aj preto, lebo nemá možno skúsenosti so ženami a možno ešte nikdy nemal vážnejší vzťah. Faktorov môže byť viacero. Ak je to chlap, ktorí chce byť naozaj s tebou a ide nato pomaly, tak radšej počkaj na správny okamih, kým spraví ďalší krok k tomu, aby váž vzťah posilnil a preniesol na ďalšiu úroveň. Držím ti palce, nech ti to výjde.

kelowa

Dakujem Hujer.Uz pri nasom prvom stretnuti smeroval on bozk na usta a ja som nastavila lica.Ale ako sa uz dlhsie pozname,tak uz aj ja smerujem bozk na usta.Ako aj on.A ja som taka kontaktna.Proste ked sa smejeme a zabavame,co je velmi casto,tak sa ho aj dotykam,pohladkam ho.Vcera som mu doniesla domov nieco,tak sme sedeli na gauci,rozpravali sme sa,isla telka,vsimla som si,ze nervozne a rychlo po gauci poklepaval rukou,az prihlasno.Mal aj tiky v oku.Ja som to zobrala tak,ze je nervozny,ze som unho a mam uz ist prec.Vedel inak,ze pridem a doniesom mu to.Tak som mu povedala,ze uz idem.Nezdrzoval ma.Bol ma von vyprevadit.Zas bozk.On sa mi paci.Ale mam pocit,ze ja jemu ako zena nie.Ze ma berie iba ako svoju kamaratku..