Chcem mačičku, môžem?

smacicka

Bu-bi, a ty chodíš so svojou mačkou von? Opíš, ako to prebieha, prosím, a aké bezpečnostné opatrenia robíš, aby ti nezabehla niekde na ulici, nevyliezla na strom, nepreskočila alebo nepodliezla plot, nezľakla sa áut, psov a podobne.

Bu-bi

čoby si nemohla chodiť na prechádzky s mačkou, kľudne. musíš si však rozmyslieť ako spolu budete na tej prechádzke "fungovať". vyskúšať si spoločnú prechádzku, ideálne by bolo keby chcela byť pri tebe a nie ísť si niekde vlastnou cestou, asi to chce iba "tréning"

smacicka

S mačičkou sa na prechádzky nechodí, môže sa ti stratiť a niečo sa jej potom stane. Ak chceš mačičku, potrebuješ výbavu - mačací záchod, lopatku, pravidelne jej kupovať mačací piesoček a 2x denne čistiť záchod. Potrebuješ aspoň jedno škrabadlo, aby neničila nábytok, pretože si bude musieť brúsiť pazúriky. Potrebuješ mačaciu misku, jednu na jedlo, jednu na vodu. Potrebuješ prepravku pre mačku, lebo s ňou budeš musieť ísť aspoň raz do roka k veterinárovi. Potrebuješ lieky pre mačku na odčervenie a odblšenie každé 3 mesiace. A dobrú stravu, lebo mačky by určite nekupovali Whiskas. Ako to s takým mačiatkom na začiatku prebieha, si prečítaj napríklad tu. alexandrapavelkova.blog.sme.sk

Rolfinka

Faith Healer Máme čierneho mohla by som si ho zobrať....A mám takú jednu otázku, mozem chodit na prechadzky s kocurikom? Iba na take kratsie no neviem išla by som s ním iba raz za čas Lebo som este nevidela chodit na prechadzky s kocurom/mackou.. prosim odpoved

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.