Môj otec asi podvadza mamu

Príspevok v téme: Môj otec asi podvadza mamu
Aisha 21

Prosim poraďte mi čo mam robiť ... moj otec asi podvadza mamu ... mama o tom vie cely deň je uzavreta ale obydvaja sa spravaju ako keby sa nič nedialo mama akokeby o tom ani nevedela a otec ako keby sa nič nestalo... ja neviem či to je pravda viacery mi hovoria že sa o tom hovori ale ja neviem čomu mam veriť

brnkacka

Ľudia ved majte cit k tomu decku. Nech už má kolko chce rokov, na tom nezáleží. Asi to preň nie je jednoduché, ved v takom prípade neraz hrozí aj rozvod a dieta si s takými vecami nedokáže poradit. Myslíte, že na deti takéto niečo nevplýva? A riešiť tu gramatiku, no prepáč!
Taká rada, že je to záležitosť len otca a matky, s tým by som nesúhlasila. Presne ako sa tu píše - dieťa je súčasťou rodiny, dokonca tou najdôležitejšou. Preto si myslím, že by nebolo od veci keby s rodičmi o tom pohovorilo. Rodičia by mali dostať spätnú väzbu ako to ich dieťa vníma, možno by si potom svoj problém vyriešili aj s ohladom na svojho potomka. Dieťa nemôže riešiť dôvod nevery, ale môže dať rodičom jasne najavo, že mu záleží na oboch a bude rado, ak opäť nájdu cestu k sebe. Že ich prípadný rozchod sa netýka len ich dvoch, ale zasiahne aj jeho.

danica-40

a este jedna vec, ona napisala ze len ASI ju podvadza...moze to tak vnimat iba ona ako dieta, nemusi to tak byt...moze to byt kludne inak...takze nerob hned zaver s tym, ze otecko vhupol do postele ked ani nevies ....

tenzing

Ak ocinko vhupol do cudzej postele, tak dobre vedel, že má doma decko. Pripomínanie danej skutočnosti tejto situácii príliš nepomôže.

danica-40

Preco by sa dotoho nemala starat? Oni si tiez musia uvedomit ze maju dieta, ktore nieje slepe ani hluche a vie si domysliet a este ked sa o tom hovori vraj. Vy davate tiez uzasne rady...praveze by sa mala do toho starat, lebo je ich sucastou nie je cudzi clovek. A viem ako sa asi musi citit...tak prestante pisat tieto nezmysli..

tenzing

Mama sa tvári akože nič podľa mňa len kvôli deťom.
Do ich vzťahu sa nemiešaj, aj tak to nemôžeš ovplyvniť.

DIVERGENCIA

nerieš to, je to ich osobná vec,... ta tom že on je tvoj otec a ona tvoja mama sa nemení nič.... do ich vzťahu sa nestaraj...
ked tvojej matke vyhovuje tváriť sa akoby sa nič nedialo, nech klame samu seba dalej...