Meškajúca menštruácia a zápal

Príspevok v téme: Meškajúca menštruácia a zápal
slime

obrý deň,
mávam 26 dňový menštruačný cyklus a dnes mám 29 deň cyklu. Odvčera mám kŕče v podbrušku, vždy ako pred menštruáciou a počas nej. Nemyslím len chvíľkovo, ale napríklad dnes ležím o deviatej do druhej len a bolesťami a pomáha mi keď si niečo priložím na brucho. Jednoducho skoro ako keby mám menštruáciu, len nekrvácam. Mohlo by ísť len o ischemickú fázu cyklu? V týždni som bola u lekára, zistil mi zápal v moči aj krvi a povedal mi, že mi to môže meškať. Nepovedal však že určite bude, a. mne to nikdy za tie roky nemeškalo. Môžem byť tehotná ak som nemala 4 mesiace pohlavný styk, iba 3 týždne dozadu orálny a to tak, že najskôr prebiehal na mne, obliekla som sa a až potom uspokojila partnera? Viem hlúpa otázka... Ale už som poprečitovala všeličo a mám pochybnosti. Nemyslím cestou tráviaceho traktu, ale nejakým kontaktom rukami alebo... Schudla som na 46kg a možno preto mi to mešká spolu s tým zápalom ale začínam byť naozaj v neistote. Mám aj akné ako vždy pred menzesom, ale nebolia ma prsia ako pred ním. A deň po ovulácii som mala na nohavičkách trochu krvi. Bola som však prechladnutá a v minulosti som už pár krát krvácala mimo cyklu, ale však silnejšie a vždy som skončila na pohotovosti. Mám sa teda obávať alebo len v kľude čakať kým príde? Máte niekto takú skúsenosť?
Budem vďačný za akékoľvek rady, len prosím nie ironické, nerobím si srandu len sa chcem slušne spýtať.

slime

Inak keď som bola prechladnutá, bolela ma pošva dosť veľa, možno aj preto som krvácala. Veď ako by som mohla otehotnieť keď vo mne nikto nebol? Dnes som si skúšala nahmatať aj krčok maternice a odvčera sa mi zdal byť makší (asi ako pery na ústach), ale ešte nebol otvorený a bol hore a ťažko dosiahnuteľný. Je pravda že v tehotenstve je o niečo nižšie a tvrdší ako obvykle? Môžem to mať posunuté len z tých prechladnutí keďže okrem toho oralneho sexu kde sme dali pozor (keď ejakuloval bola som obečená a ruky som si tam potom určite nestrkala) som nič nemala?

slime

Nemáte teda ešte nejaký nápad prosím? Naozaj nemôžem byť v tom? Prosím bez srandy... Naozaj na jednej stránke nájdem že bez vaginálneho styku je to nemožné, na druhej že možné je to akokoľvek sa tam dostane jediná spermia a som zúfalá z čoho si vybrať...

slime

Nie nie som chalan len mi to opravila autokorekcia na mobile a nevšimla som si to.
Ďakujem aspoň za niečo... Dnes alebo zajtra si kúpim test a cez týždeň lekár, len mi to jednoducho stále vŕta v hlave keď som našla naozaj všeličo.

Sa uvedom

Píšeš: Budem vďačný. Takže toto je naozaj nejaký muž, debil, čo si vymýšla ženské témy a chce sa niečo dozvedieť ale nevieme čo....

amelia-wolf

a ty máš kolko rokov...?! 7 ?!

toto nemysliš važne....!

""" Môžem byť tehotná ak som nemala 4 mesiace pohlavný styk, iba 3 týždne dozadu orálny """"

zapalovy proces v organizme, problemy s hmotnosťou, anorexia, rapidny ubytok na vahe, mozu mať za nasledok ze ti meskaju krámy....

a z kej riti mal tvoj lekár vedieť URCITE ze budu meskať..?!

mal sa opýtať kryštálovej gule že v ktory den, hodinu, minutu, sekundu ti dojdu krámy...?!

ak o tom ešte nevieš existuju čaje: žensky čaj, urologický čaj,
tiež brusnicový džús,....

pokial si plnoletá mala si si kupiť červene vino, 2dcl zohriat kym nezačne vriet, spolu s 3klinčekmi, štipkou škorice a cukor alebo sladidlo,.. zohrialo by ťa a možno by ti aj kramy dosli...