Ako sa dajú zväčšiť prsia?

nicollette12

Plastika jedine, nic ine nepomoze, poviem ti to na rovinu, aby si nebola taka blba ako ja a nevyhadzovala kopec peniazi za nejake masticky a tabletky a podobne hovadinky... ja som to tiez vyriesila plastikou prs a ked si tak uvedomim ze keby som nevyhadzovala za tie blbosti, tak uz som to mohla spravit davno a este by som aj usetrila :) takze urcite by som to vyriesila aj na tvojom mieste takto, ale pokial ti to neprekaza az tak (ze ich mas male), kup si nejaku dobru zvecsovaciu podprsenku, ktora bude robit pekny objem a budes spokojna :) ved teraz je taky vyber podprseniek, od vymyslu sveta- skoda ze ja nosim iba prilezitostne :)))

zdravie911

Femesse podpora rastu pevného, krásneho poprsia Veganska bez GMO.
Femesse je patentovaná kombinácia bylinných výťažkov, vitamínov, minerálov a rastlín špecificky navrhnutý na podporu pevného a krásneho poprsia,zväčšuje prsia z veľkosti 1 na 2 ,hladkú zdravú kožu a rovnováhu hormonálnych hladín. Femesse môže taktiež pomáhať pri limitovaní mnohých nepríjemných príznakov spojených s menštruačným cyklom a menopauzou. Cieľom Femesse je podpora zdravia a krásy vo vnútri, takže ženy môžu dosiahnuť definitívny pocit blaha a krásy navonok.viac informacii
Biozdravie.sk