Andropenis

tellott

Penis Extender - tonzes.com Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 17 cm, takze spokojnost.

ja222

netrap sa , mas ho super . nejdo o to kolko cm je , ale o to ako ho pouzivas
ja mam 21 rokov a mam ho 18 ale to je jedno , 13 az 20 je super , hlavne je aky si dobry v posteli ; )

Ohan

Ahojte už měsíc zvětšují 4 h.denně.
Zatím se nic moc neděje.
Jedu podle speciálního programu.
Dokonce si ho mažu speciálním gelem Large a jím tabletku deně na podporu a výživu.
Mám ho v erekci 16cm ale chcy dosáhnout 19 až 20 protože to vypadá lépe na fotkach při zasunech v pochvě.
Pak dám vědět jak pokračují.
Zatím zvětšení zdar.

Abdul Habdul

Patrím medzi tých ,ktorí si chcú zvečšiť ten svoj nástroj,lenže spomínaný andropenis,ktorý nieje zrovna najlacnejší som si zakúpil a po čase som prišiel na to .že je to obyčajný masochystický mučiteľ
a preto že sa dá používať len krátkodobo,tak je v podstate neúčinný.
Tak som sa teda rozhodol zakúpiť si naťahovák , ktorí vyrába
slovenský výrobca je to výrobok spolahlivý a môže ho človek nosiť celý deń.tento výrobok si z anglicka môžete objednať cca 250 éček
a tento slovenský sa dá kúpiť za tretinovú hodnotu toho anglického.

bmw

riadne ho naťahuj...bandasku zakvač :D, treba aspon 18cm, pir 14 a menej žena necíti také trenie, nájde si väčšieho kalafáša, časom, ...láska je krásna, ale po čase bude treba velký bimbo :D

majky32

Ja ti predam moj andropenis. Pouzival som ho vyse pol roka a mam ho teraz vacsi o 3,5 cm. Som ho kupil lacno len za 99 eciek na www.plus4cm.com teras ti ho predam za 70 eciek. Napis email kamo taky lacny nikde nekupis.