Nerastu mi vlasy

Príspevok v téme: Nerastu mi vlasy
Katkaaaa5

Dobry den,

Vie mi niekto poradit s tymto mojim dlhorocnym problemom?
Netrpim na ziadne ochorenia, je to dlhodoby niekolkorocny problem. Vlasy sa mi zastavili niekde v dlzke po plecia. Nemam nejako extra rozstiepene konceky. Vitaminy som uzivala rozne ako selen, zinok, panthenol dlhodobo. Stitnu zlazu mam trosicku zvacsenu ale inak nic vazne...vedel by mi niekto nieco odporucit?
Dakujem

9titinka5

tiez si kupujem u vitariana ten amitamin, nic lepsie som zatial nenasla co by mi zabralo na padanie, davam si dva krat rocne kuru

adelinka

mne padali vlasy a tiez pomalicky rastli, vyskusala som tiez viac vitaminov najlepsie som videla po amitamin® Hair Plus, vlasy mi celkovo prestali padat a aj zhusti mierne

Katkaaaa5

Ze nemam extra rozstiepene konceky znamena,ze ich mam velmi velmi malo rozstiepene , skoro vobec..takze to nepovazujem za pricinu mojho problemu.skor mozno vnutorna pricina-hormony, vitaminy, mineraly?

gabona1

Skus sa spytat v lekarni dr max, ja som si tam kupovala nejake tablety na podporu rastu vlasov a nechtov, tam ti urcite poradia. Nepamatam si uz, ako sa to volalo, ale pomohlo mi to. V tom case mi aj velmi padali.

WHISPER

toto čo znamená?
"Nemam nejako extra rozstiepene konceky."
-ked maš zničene konce nečuduj sa ze nerastú,.. mne tiez nerástli...
treba pravidelne podstrihávať, zbytočne ide sila do rozstiepenych koncov, potom nejde do korienkov tak jasne ze nerastú...

rob si zabaly ricinovy+kokosovy+slnečnicovy olej - zohriať a vmasirovať do pokožky hlavy, masirovať hlavu pomaly...relaxovať pri tom... a nechať posobiť hodinku,dve...

hlavne podstrihavať chodiť ku kaderničke kazde 3mes. a začnu ti rásť..