Tampony alebo vložky

WHISPER

peace :-)

kludne mozes tampony, mala som 2 gynekologov ani jeden mi za to nič nepovedal, okrem toho som zdravotna sestra a mlade rocniky normálne pouzivaju tampony,
na značke absolutne nezáleží - je to iba značka, platíš za značku,
ja si kupujem čo mi do ruky padne väčšinou lacné- z kauflandu, z lidla, tesca, z DM, take lacne, a nemám s tým ziaden poblem...
su aj naturella tampony, tie su aj niečim napustene , vonaju,
kotex si zvyknem obcas...

a to ako sa zavádzaju si nastuduj na nete, alebo to mas aj v pribalovom letáku...

ked som zacala pouzivat tampony mala som 15 rokov, nemala som internet a aj napriek tomu som vedela ako si zaviesť...takže zvládneš to...
hlavne čiste ruky -predtym umyť,... aj potom...
..pouzivam už 13 rokov a ziaden problem...

pomocnica

Neboj a ved kludne vyskusaj, no podla mna nie... Ked budes starsia tak aj ano, ale teraz ja by som nie, ale ako myslis. WHISPER ved klud omg ty tu obhajujes tampony s takou vervou, ze az.

Klara14

To s tym tričkom bolo iba obrazné ale podprsenka mi vadí
A teraz nevie čo lebo jedna hovorí že nie tampony a druhá zas áno
Tak netuším
Inak ak by som to chcela vyskúšať tak ako si ho zaviesť?
Aká značka je naj?
A dosť si ma vystrašila s tymi mínusmy vložiek

WHISPER

podla dalsieho príspevku mi to príde ako FAKE
nemoze mat podprsenku a aj tričko jej vadí, tak chod holá no... alebo holý, ked sa tu zabava daky uchyl

ale je jasne ze su chronické zastankyne vložiek, ktore budu len vložky obhajovať... nech si tie matrace medzi nohami nosia, ja si to už v živote medzi nohy nevložím...!

tampony pouzivam od 15, kramy od 13 a tie 2 roky boli otras! večne som pretekala z kazdej strany, ráno som sa budila všetko od krvi, akože fakt super!! a o tom smrade ktory sposobuju vlozky ani nehovorim, a bordel po nositelke vloziek na wcku, zakrvavena misa, alebo sa postavi z hajzla a kickne jej krv na biele nohavice akoze fakt super! takže kolko maju mínusov vložky ?
a ake minusy maju tampony? -ziadne
jedine to ze zena si musi umyt ruky aj pred vymenou tamponu, čo pri vlozkach nemusí...
pokial si paprče neumyje a babrala sa vonku v zemi a ide si tam tampon pchat tak je jasne ze dostane nejaku pliagu.... a potom sa to zvaluje na tampony,... ja s nimi nemam absolutne ziaden problem.. zena ani nevie ze má krámy..

treba vyskusať,.. uvidíš...

Klara14

Dakujem pomocnica za radu len ja športujem tak zato som myslela že či by mi neboli lepšie tampony
A pri menštruácii mám strašne citlivé prsia niekedy normálne nemôžem mať podrpsenku a niekedy ešte aj tričko mi vadí
Nedá sa s tým niečo robiť
Dakujem velmi peken že si tento článok aspoň otvorila prečítala a pomohla mi
Dakujem
Klara

pomocnica

Podľa mňa tampóny nie sú vhodné a v tvojom veku už vôbec, ale čo človek to názor. Každému sadne niečo iné, Always sú celosvetovo uznávané a Naturella sú tiež fajn, ale tebe môže sedieť niečo iné ako mne. Ja odporúčam zostať pri vložkách, ale to je už na tebe ale aj gynekológovia neodporúčajú tampóny. ;-)
Pekný deň.