mam pocit ,ze sa zblaznim

Príspevok v téme: mam pocit ,ze sa zblaznim
dashag

neviem kde zacat .. ale tak ma to dusi ,ze to musim aspon napisat ,aby sa mi trocha ulavilo .... nemam nikoho ,komu by som to povedala ,a na psychologa 20 eur za hodinu vyhadzovat akosi zatial nemienim ... teda ze neviem mozno to pride .. ak sa uz blaznim ... takze moj problem spociva v tom ,ze som velmi rozmyslajuci clovek ... asi nad vsetkym ,nad tymto svetom ,nad vecami okolo mna ... paradoxne ,ma ludia nezaujimaju ,sijem si svoje ... som zastancom ,zi a nechaj zit , ked mozem pomozem , ked ti niekto robi zle obran sa ,a nenechaj si srat na hlavu ..,ked nezozeries ,budes zozraty .... vzdy som bola dost naivne dievca ... moc dobracke .. ale tento svet ma naucil .. ze nezijeme v rozpravke .,na ktorych som ako decko vyrastala ,ze dobro bude oplatene dobrom... co ma trapi .a vidim okolo seba , je ze dobro je oplatene ,ze aj hajzel na teba spadne ... a svine si ziju ako krali ,bez trapenia ... vsetkeho maju dostatok , nic im nechyba .. ... nikdy som si to extra nevsimala ,... a v poslednom case ,mi to doslova skace pred oci ... a najhorsie ,ze to pocitujem na vlastnej kozi ... ani muche neublizim ... a predsa vo svojem zivote zazivam ,len trapenie ..clovek ,bez chrbtovej kosti si zije blahobyt a statsny ako mucha ... hlavne zeny ktore su vypocitave mrchy .si vzdy najdu muza ktory ich nosi na rukach a neda na ne dopustit ... ja slusne dievca ,mam debila ktory ma len psychicky nici a depta .. precitala som uz rozne psych,knihy vsade sa pise.. len ja sama som strojcom svojho stastia ... a nik iny mi nepomoze .iba ja sama ... a preco teda vidim ,ze svini sa do cesty vzdy pripletie len statsie ? viem ,ze ked to nemam v povahe byt svina ,tak sa nou zo dna na den nestanem .. a aj keby som sa neviem ako snazila ......vydedukovala som ,preco taki ludia si tak ziju ,, lebo proste nemaju empaticke citenie a idu aj cez mrtvoly ,tym padom je im statsie naklonene .. lebo nemaju z nicoho strach ..moja teoria .... taktiez som uz prestala verit na boha ... myslim ,ze je to len starodavny vymysel ,ako ustajnit ovecky a kazat im co maju robit v mene boha ... lebo keby boh existoval ,tak by toto vsetko ukrutne utrpenie nedopustil a dobrym ludom by pomohol a zlych by potrestal .. lenze je to uplne opacne :) taktiez ,nechapem ,ako sa niekto moze uspokojit s malom ...a zivot mu preteka pomedzi prsty .. a svoj zivot len premrha s malom co ma ... ja chcem od zivota vela . chcem peniaze . chcem dobreho muza .. chcem sa mat proste dobre .. lebo clovek ma len jeden zivot ... a chcem si tento zivot uzit plnymi statsnymi duskami ... preco je toto niekomu dopriate ,aj ked o to nikdy neprosil ..a clovek ktory chce,,,, ma len smolu a len preziva a tak rad by nieco stym urobil ..ale aj ked by som neviem co isla robit .. ako keby nebolo dopriate ,? poviem si som silna idem najdem si pracu .. mozno stretnem noveho muza ... konecne sa mi zacne darit ... zacnem novy zivot .. vsetko bude ok .. lenze ono to ok nie je ...a potom pozriem na druhu stranu .. kde vidim ,zenu ktora podvadza svojho muza .,nepracuje ,. je to bezcharakterna osoba ... ale muz jej kupi vsetko co jej na ociach vidi ...obdaruje ju kvetmi .. bozkava jej nohy .. a ta zena si zije krasny zivot...... / prosim nepiste ,ze neviem co je pod povrchom/ lebo ta zena je proste stastna :) .... vysvetli mi prosim niekto o co je vlastne tento svet ... a ci si to len namyslam ?? prosim kludne mi mozete napisat nejake pribehy .. este sa opytam , videli ste uz zleho cloveka ktory sa ma zle ?? budem rada ,ak si precitam vela prispevkov ,aby som sa necitila takto zle ... dnes ma to naozaj zmohlo . citim sa zle :( dakujem za precitanie ..

dashag

nununu ... prepac ,ja tu nikoho nechcem urazat ... ale ja sa citim velmi nespokojna ... ako keby ma to stale tahalo niekam ... ze uz mam svoj vek a nechcem ho preflakat trapenim sa .. bez penazi ... chcem vidiet krasy sveta ... ja sa citim ubita ... ked nemozem zazivat vsetko krasne co napriklad zazivaju ini ludia .. a trebars si to nezasluzia .. preco je to tak ... jedna zena nizsie ma pochopila co chcem povedat .. ze sa mysle nezastavi ,stale rozmyslam co vsetko chcem stihnut .. nedokazem obsediet.. keby som mala vela penazi .. stale by som niekde bola .. uzivala si .. mna tento zivot ubija .... preto sa pytam ,akoto ze ini ludia ..su spkojni stym ze nikdy nic nevideli ... nezazili ... nemali .... lebo si uvedomujem ,ze mam jeden zivot a nemozem ho premarnit .... ale vsetko co chcem aby bolo dobre sa nedari ... a niekto si zije ako kral ...a ked zistim ,ze je to este aj bezcharakter .tak ma ide porazit ... a dalsi kolobeh rozmyslania preco je to tak .... mozno by sa mi naozaj lahsie zilo ,keby som takto neuvazovala ..potom ma zas nadada ,ze sme ako ovecky ,ktore treba zatvarat do chlievikov aby si nevyskakovali ... vid praca ... clovek mukluje od nevidim do nevidim aby mal peniaze ... nic si neuzije ..nic nezazije .. len robi a ide sa zrobit .. a takto je to v poriadku ,teda sa nam snazia nahovorit ,ze takto to ma byt ... a nepozerajte sa na ludi co sa maju dobre to sa nepatri .. uspokojte s malom a drzte huby ..a suchajte nohami ... a zasa takto ziju len ludia co maju nejaky charakter ..lebo si myslia ,ze to tak ma byt ...ale preco ????? preco by sa clovek nemohol mat dobre ??? a uzivat si taky zivot ako maju trebars druhy a bez akejkolvek driny??? ano stale pozeram na druhych ..a nepozeram na seba ...ale uz ma to rozculuje . ked sa mi to same hadze pre oci ! clovek si nasetri an dovolenku .... a drb ,naskytne sa nejaky necakany vydavok ... a je po dovolenke ... nikdy neviete co ..a zasa ste tam kde ste boli .. len preto ,lebo neviem preco vlastne ... a tam bezcharakterak ... ide na miami ... a ukazuje sa ako si zije ako prasa v zite ... a ty dobrak ,sedis doma .. lebo si musel zaplatit nieco co sa zas niekde z prdele vyrutilo ... lebo sak na dobraka aj hajzel spadne ... chape ma tu niekto ? co chcem povedat --- pomaha mi ked si takto pisem .. snazim sa pochopit, nie urazat nikoho ..dakujem,

nnnuuu

A preco Teba trapi to, co koho tesi a kto ako zije? Co to ma s IQ? Niekto nie je zvedavy trebars na klokany v Australii alebo na kaktusy na Sahare. Stastny nie je ten, kto ma vela, ale ten, kto sa uspokoji s malom.

dashag

dakujem , takze to tu asi tak nejak vnimate aj vy .. je tu este niekto kto pozna pribehy .. nieco zo svojho okolia ,? kludne dajte sem ..rada si precitam ... no tu niekto napisal ,ze je chore vsetko vnimat cez peniaze ..... ale moj nazor je ze tento svet je iba ale IBA o peniazoch .. ked clovek nema peniaze ,je na okraji spolocnosti ,chudak ,.. potrebujete lieky ,nekupite si lieky .. potrebujete jest ,nebudete mat jest .. vsetko je len a len o peniazoch .. udivuje ma ze niekto sa dokaze zmierit stym ,ze zije velmi skromne ..nikdy nikde nebol ,nic nezazil .. a potom zomrie ,co takeho cloveka vlastne tesi ?? ake IQ ma vlastne taky clovek .,ked sa stymto uspokoji .. ja nad nicim nerozmyslam len nad tym ako si tento zivot uzivat.. lebo mam len jeden .. preco sa trapit ? ked nemusime ?? ake si to urobis take to mas .... ja si zas myslim ,ze tym ake mam rozmyslanie som asii inteligentna .. len askos to neviem preniest do zitia ... proste blok z dectva .. ako keby som bola zablokovana ,a presne pritahovala si len idotov a falosniakov ... a to si myslim ,ze som celkom charakterna osoba .. nikomu nechcem zle ,nie som zakerna .. ked sa da pomozem .. som empaticka ,sucitim z ludmi ... prispejem na zvierata ... tie milujem ,lubim prirodu ,tento krasny svet ... nikdy som na nic nenadavala ,ak sme niekde boli ... co sa tykalo krasy tohto sveta .... ale zato mam kamosku ktorej asi nic nie je dobre ... muz ju zobral do italy ... a cely vylet ofrflala ,ze sa jej oc nepacilo ... ja som bola v italy ziadny luuxuzs a do italy som sa zamilovala ...proste vsetko co mi zivot prinasa .... sa snazim milovat ... preco taky ludia co si ani nic nezasluzia .... maju ... ja som si dovolenku musela z polovice zaplatit ..... lebo moj muz je uplny zidak .... a ona ju mala zadarmo a frflala .... a nie nie je to o tom .... ze ked som si ju platila ,tak sa mi musela pacit ... uplne uprimne taliansko milujem .... a chcem vidiet vela kras tohoto sveta .... bez penazi toho clovek asi vela pekneho nezazije ....naozaj okolo seba vidim len ludi co si nic nezaslusia .. a maju ....... ja som si zasluzila asi len idiota .... pre moju sprostu dobracku povahu ... prepacte ze pisem chyby .... uvedomujem si ich . len pisem velmi rychlo .....

ForeverYoung

No ja mam podobny problem, ale len s tym rozmyslanim, mozog sa mi nezastavi ako je den dlhy, ked najdete recept ako to stopnut, budem vdacna. :) Celkom to otravuje zivot..

Ale suhlasim s tym, ze ludia, ktorym je skoro vsetko jedno, idu cez mrtvoly, hambu im vyoperovali a chrbtovu kost ani nikdy nemali, ti sa maju.. mozno, alebo aspon neriesia dookola nejake somariny v hlave ..

nnnuuu

"Keď zješ toto jablko, tak budeš ako Boh, budeš poznať pravdu, dobro aj zlo." Nikto neprežije život tak, aby zažíval len to dobré, každý si zažije tak to dobré, ako aj to zlé. Prídu choroby, ale možno aj uzdravenie a tak ďalej. Asi sa treba vedieť nad to všetko povzniesť a neustále na sebe pracovať, či už tie peniaze máme alebo nemáme. Raz tá snaha bude ocenená. Všetko vidieť len cez peniaze, je choré.

WHISPER

cele som to nečítala teda do konca...
po prvé: psycholog je zadarmo!
chod u obvodnemu povedz ze chces ist ku psychologovi ze mas dajme tomu uzkost... a mas to hradene zdravotnou poistovnou ked mas odporúčanie...

po druhe prišlo mi to ako keby som čítala o sebe, až kým som sa nedostala k bodu ze máš frajera debila...

ja narozdiel od teba ked mám na kokot zivot snazím sa ho zmenit aby bol lepsí, ked viem ze potrebujem klud, lebo vela vecí ma psychicky vyčerpáva, to ze sme introverti a musíme komunikovat s ludmi-to nás unavuje, tak nevyjebem so sebou takym sposobom ze si este na krk zakvačím debila aby ma psychicky dal este viac dole ako som...

dievča ved rozmýšlaj...!!!!

na debila sa vykašli a postav sa na nohy a chod si svoje..

ked viem že pritahujem iba debilov, socky, tak radsej budem sama...!