tucne lytka a stehn co s takou postavou?

evita87

Neboj, hlavne buď vytrvalá a nájdi si nejaký druh pohybu/športu, ktorý ťa bude baviť a budeš ho robiť pravidelne.

Gima

Na stenšenie lýtok pomáha strečing, pilates a joga. Sú to cviky, ktoré naťahuju svaly lýtkové aj stehenne, pri tom zapájate aj dýchanie, no nie tak ako pri športe a behu. Su to rôzne uklony, drepy....a iné. Trenovaní športovci robia aj špagát.

WHISPER

zmieriť sa s tým...
alebo zájsť do fitka za trénerom nech ti ukáže cviky na tieto partie ale zabudni na to že budu štíhle...

musíš sa s tým zmieriť... ak máš inak štíhle brucho, driek, tak bud rada... bola by si radsej keby si mala postavu ze chude nohy, maly zadok a okolo pásu pneumatika a bachor velky ako ma dnes vela dievčať vdaka fastfoodom...?

Kycera

Ja by som Ti odporučila odborníka, ak chceš schudnúť len zo stehien a lýtok. Vo fitku Ťa naučí cviky zamerané na Tvoj problém, pomocou kt. dosiahneš vytúžený efekt.

pomocnica

Zdravá strava, pohyb. Keď na to nemáš predpoklady tak chudučké lýtka mať nebudeš, môžeš aspoň vytrénovať, aby boli atletickejšie, čiže cvičiť cvičiť a cvičiť a zdravá strava, pitný režim, veľa spánku, silnú vôľu a odhodlanie. ;-)
Držím prsty, pekný deň.