mam ppp?

Príspevok v téme: mam ppp?
pepita

no asi mam ppp,ale takto zacnem odzaciatku:
asi pred doma rokmi som si uvedomila ze som tucna,dovtedy ma to vobec netrapilo,az som sa raz postavila na vahu a zistila som ze mam vyse 80kg pri vyske 177cm.no zacala som drzat dietu,lenze nemala osm pevnu volu a tak som zacinala znova a znova,takto som schudla behom mesiaca na 75 no a potom sa spustil kolotoc,stale dietovanie a pred rokom sa k tomu pridali aj prehanadla,najprv kvapky,ale potom som zistila ze vznika z toho rakovina creva tak som t zamenila za list senny...mala som aj svetle chvilky ze som sa konecne stravovala normalne,ale potom to znova prislo a znova diety a ked osm konecne nieco schudla a a ani som nemusela schudnut proste som mala slabu chvilku tak som sa prejedla a nastali vycitky svedomia a musela som si dat senny list,dni sa mi striedaju hladovkami,prejedanim alebo len zeleninovymi alebo ovocnymi dnami...nemyslim ze by som mala anorexiu alebo bulimiu pretoze mam stale nejako ti kilo naviac,stale sa zmietam medzi 75 a 70kg...a nikdy som sa nepokusala vyvolat zvracanie...viem ze keby som sa stravovala normalne a chudla pomalicky tak za ten cas by som to vsetko mala dolu a natrvalo:/

Alternativa

Ahoj obidve dievcata,
je mi smutno, ked citam Vase slova.
Pepita : PPP je vazne psychicke ochorenie, ale da sa z neho dostat. Cim dlhsie Tvoja hlavka bude "zamestnana" panickou snahou chudnut, tym dlhsie trva liecba. Odporucam Ti nasledovne : OKAMZITE to zastav. Ako? Prijmi za svoje zdravy sposob prijmu vyzivy - 5x denne, na zaciatok fakt intervaly podla hodiniek. Len nehovor "to nejde, nemam na to cas". Je to cas, ktory si dokazes najst. Jedlo musi byt zdrave, nie pecivo, mlsotky. Ale ani to sa nevylucuje v rozumnej /malej/ miere. Na zaciatok Ti odporucam napr. knihu Kurt Tepperwein : Omladzujuce odkyslenie -Harmonicky pomer kyselin a zasad, zaklad zdravia organizmu. A rozumnu davku pohybu, vela aktivit, aby hlavka bola zamestnana cimsi rozumnym, kontakt s kamaratmi.
Misha /ak si totozna s prihlasenou Miskou, ak nie, nevadi/,
ach jaj, teoria je zvladnuta. Len to uved do praxe, TVOJEJ praxe. Vies uz dlho, ze som presvedcena, ze to dokazes. Makaj, dievca, vyplati sa to. Si uzasna, chces pomoct virtualnym kamoskam...aj ja Ti chcem velmi pomoct. Aj vela dalsich ludi na tomto webe. Nevzdaj to, co zacinas...nevzdaj, vstan a ides dalej po kazdom pade...Napis mailik :D

lussy

som na tom podobne ako ty. akoby si o mne hovorila. aj ked vahu mam mozno trosku mensiu 176/59, ale vsetko presne ako hovoris ty. ked si dam caj zo senny ako prehanadlo, tak mi to moze sposobit rakovinu creva?naozaj?

miška

ahoj, musím ťa sklamať, pretože PPP naznamená iba mať maximaálnu podváhu. PPP neznamená chudnúť rapidnea a zmenšovať zo dňa na deň konfekčné čísla. Myslím, že máš PPP, alebo si aspoň na tej nejlepšej ceste to mať. Chcem Ti napísať email. Ja som totiž začínala presne ako ty a skončila som skoro na psychiatrii, lebo mám bulímiu s anorex. prvvkami. Prosím, nechaj mi svoju email.adresu, ozvem sa ti neskôr, teraz musím ísťdo práce. A hlavne, maj sa rada. To ako vyzeráš nie je tvoja identita. Miluj samú seba ato je najlepšia cesta. Chudnúť sa dá aj zdravo. Ja som tiež ten typ čo by chcel schudnúž za mesiac 8kg ale nemá pevnú vôľu. Ale všetko sad dá, aj bez PPP. A je to samozrejme ľahšie. Dávaj na seba pozor a neubližuj svojmu telu !!! Ja som pila tiež senu, a po krátkej dobe som už nemohla ísť na "veľkú" bez seny. Nestojí to za to, bude ti pomalšie tráviť, budeš mať upchaté črevá, vysušené črevá, budeš sa cítiť plná aj keď nebudeš. Tabletky spôsobujú síce rakovinu, ale sena nie je o nič lepšia. Nappíšem ti email... Pa, staraj sa o seba...