Bust plus

skulka

Ahojte. Ja mám 34 rokov a celý život mám komplexy. Nemám vôbec žiadne prsia. Len také lentilky. Pripadám si že nie som sexi. Ešte oblečená ako tak. Ale v plavkách? Alebo v posteli. Manžela mám a aj dve deti. Vždy som si myslela že po pôrodoch narastú. A nič. Manžel síce hovorí že mu to nevadí. Ale určite by sa nehneval keby som tam niečo mala. Myslím že je to veľmi obmedzujúce. A psychike a sebavedomiu to nepridá. Kto nezažil nepochopí...

mnamka257

podla mna pomocou ziadnych tabletiek sa prsia nezvacsia-su to len take oblbovaky, na ktorych chcu vyrobcovia zarobit...podla mna pomoze iba plasticka operacia-ta je ale uz o cosi drahsia...

zufalka

No..ja som brala Bust Plus minulý rok v lete pred dovolenkou,keďže tiež sa nemôžem chváliť poprsím,ale teda možno sa mi tie moje lentilky trochu naduli,no bolo to spôsobené tým,že tieto tabletky udržujú v tele vodu a z toho vznikajú opuchy,teda konkrétne v tomto prípade v prsiach...čím dlhšie ich jete,tým viac vody môže vaše telo udržať a to škodí zas na iné orgány,napr. obličky. No a samozrejme že po dobratí som s prsiami tam kde som aj bola,mám ich také,ako predtým.Takže:PRSIA VÁM Z NICH NENARASTÚ!

missbunny

ja som si ich objednala 23 a dnes mi ich manzel priniesol domov...takze mne to prislo behom tyzdne...a či bude fungovat?hm??no uvidim..dam vediet...

Ba...á

Ahojte ja som tie tabletky brala tak ako tam písaly že celých 60dní.Najprv som tomu neverila ale po 10dnoch už som mala značné výsledky prsia sa mi zvätšily a išlo to stále.Som z tým spokojná a keby som sa mala zase rozhodnúť či to spravím zase určite by som neváhala.Je to perfektné.Určite odporučujem nič tým nestratíte.Keď pred pol rokom som ich začala brať mala som len 16r...Takže vrelo odporúčam...Pá