Bratislava - psychiatri a psychiatrické oddelenia

Príspevok v téme: Bratislava - psychiatri a psychiatrické oddelenia
zufalaa

Ahojte, mám anorexiu a rada by som začala chodiť k nejakej psychiatričke/psychiatrovi v Bratislave, najlepšie trochu viac zameraným na PPP. Vedeli by ste mi z vlastnej skúsenosti nejakú poradiť? Na nete som našla, že na "Klinike MD" v Mlynskej doline má MUDr. Horváthová špecializovanú ambulanciu, ale vyzerá to tak, že je to súkromné zariadenie a tam by som sa nedoplatila. Prípadne keďže je to so mnou už fakt zlé, dospela som k rozhodnutiu, že by som sa rovno chcela dať hospitalizovať. Máte niektorá skúsenosti alebo viete poradiť, ktoré oddelenie v BA je dobré? Ďakujem vám.

Gima

Lekári psychológovia – psychiatri
Špecializovaná ambulancia pre poruchy príjmu potravy

MUDr. Viera Horváthová
Poliklinika Mlynská dolina, Staré Grunty 56, Bratislava

AMBULANTNÉ HODINY: streda poobede
Objednávanie pacientov na recepcii: 02/ 3231 3020 , 0911 392 220

Ambulancia je zameraná na diagnostiku a liečbu mentálnej anorexie a mentálnej bulímie u pacientov detského, adolescentého a dospelého veku.

Diabetologická amb., ŽNsP
MUDr. Adriana Ilavská
Šancová 110
Bratislava
Tel.: 02/5058 4230

Endokrinologická ambulancia, PLK
MUDr. Darina Malacká
Líščie údolie 57
Bratislava
Tel.: 02/65 411 139

Diabetologická ambulancia, NMV
MUDr. Danica Malíčková
Fraňa Kráľa 8
Bratislava
Tel.: 02/50 946 825

Interná ambulancia PLK
MUDr. Ľubomíra Nováková
Líščie údolie 57
Bratislava
Tel.: 02/6477 0086

Endokrinologická ambulancia, PLK
MUDr. Igor Vereš
Strečnianska 13
Bratislava
Tel.: 02/63 823 035 po 14. h

MEDIFERA
MUDr. Eva Smíšková
Štúrova 12
Bratislava
Tel.: 02/5720 0911

NsP Čadca MUDr. Pavel Krkoška Psychiatricka ambulancia

PhDr. Eva Mydlíková Na Ostrovke 723
Nižná

PhDr. Jana Tóthová, Jesenského 635
Nižná

Simona_s

Špecializované pracovisko v Pezinku, psychosomaticke oddelenie, je to otvorené oddelenie.
Prípadne všetky psychiatrické oddelenia a kliniky, hoci čisto PPP režim nemajú, ale vedia nastaviť režim podľa potrieb.
Tiež kvalitná starostlivosť je aj v Trenčíne, na psychiatrii. Voľnejšie oddelenie s mnozstvom terapii a vychadzok.

helga J

Tiez by som volila byt Vami hospitalizaciu.
Zacnite u bezneho psychiatra, ku ktoremu podla obvodu patrite. Povedzte veci na rovinu a o com Vam kraca.
Viem, ze existuje akasi liecebna v Luziankach pri Nitre, takze nemusi byt len Pezinok /aj ked udajne je aj v Pezinku dobra liecebna uroven/. Popytajte sa aj na tie Luzianky, staci udajne odporucanie osetrujuceho lekara /mozte si tam aj zavolat popripade/. A hlavne chodte do toho a rieste zavcasu. Verim, ze to dobre dopadne.