Neustála bolesť od ľavej pazuchy až pod ľavu lopatku .

Príspevok v téme: Neustála bolesť od ľavej pazuchy až pod ľavu lopatku .
MarekBranik

Prajem každemu pekný den , už cca 4rok mám ten istý problem na ktorý mi doktori odpovedali len jednou vetou vraj je to s chrbtice a mám sa hýbať. Nakoľko športujem od svojich 7rokov a dnes mam 26.r tak sa hýbem či už od tréningou alebo v práci . Mám skoliozu zatial nie taku strášnu i ked ju citi ale to vylučujem. Pri každej jednej bolesti ked to začne mi začnu trpnuť ruky niekedy to ide do pravej nohy, a hlavne čo nenávidím zostane mi zle , nie tak že by som odpadol ale proste divne . V krku mi našli niaké výrastky , vraj to može byt aj stoho a teraz sa budem do konca života trápiť , cvičím chrbticu nepomaha , Prosím poradte.. PS : niekedy mi po celom tele nabehne neprijemne svrbenie skor akoaj pichanie .. od krku až po celom tele.. Aj to je moj neprijemny príznak ... ak bude treba pošlem MR krku .

lenka73

Ahoj, viem že je to už dávnejšie, ale chcem sa spýrať, ako si teraz na tom a či vieš čo bolo príčinou bolesti.

verib

Dobrý deň, dcéra má podobné príznaky. Najskôr že nič jej nieje, potom skolioza a nakoniec prišli na to že má aj vpáčený hrudník. Práve ten vpáčený hrudník môže spôsobovať problémy ktoré opisujete. Žiaľ to tu nikto nelieči, len klinika v Martine. Posielam odkazy kde sa dočítate viac o tom a potom usúďte, či náhodou to nieje aj váš koreň problému: detskachirurgia.sk -odkaz odstránený- . Tiež odporúčam začať užívať B-komplex ktorý je veľmi dobrý pri týchto problémoch.