Rady,skúsenosti

Príspevok v téme: Rady,skúsenosti
Lenca1564

Ahojte,potrebujem sa vyrozpravat a vypocut si nejake rady,skusenosti a tak.. je to uz cca. Pol roka co som sa rozisla s frajerom. Poviete si oukej ved pride iny (a ja som to tiez vzdy tak brala) ale teraz je to uplne ine ..Mozno preto ze ten koniec bol taky necakany (pohadali sme sa a nikdy viac sme si to nevysvetlili). Vzdy som bola nie uplne chuda ale nikdy mi to nevadilo bola som taka stastna vtedy (ked sa nato spatne pozeram)...ako sme toto ukoncili bola som nahnevana na seba ze ja zato mozem- zacala som cvicit (ani nwm preco potrebovala som zo seba dostat tu bolest )..zmenila stravu a vysledky sa dostavili..Vsetci ma chvalili co ma este viac podporovalo v tom aby som pokracovala dalej (mysliac si naivne ze ked uvidi aj on moji zmenu tak sa vrati..) s normalneho jedalnicka som si razom spravila drasticku zmenu aby kila sli dole rychlejsie ..nestacilo mi ze zo 75kg som schudla napr. Na 65kg vzdy som chcela viac a viac dat dole..zacala som nejest poriadne a ked som nieco zjedla mala som tazky pocit v zaludku a vycitky co si to robim ze takto nikdy nedosiahnem moj ciel(nevrati sa ku mne a ani nikto iny ma nebude chcet) zacala som brat prehanadla ..ten neopisatelny super pocit aky mam ked si myslim ako som s tym vybabrala ze schudnut mozem aj lahsim sposobom ako driet a cakat dlho na vysledky ..vzdy si vravim ze ved prestanem s tym kedy budem chcet ale nejde to je to ako droga je to tak automaticke ze to neviem ovladat..Nikto o tom nevie ze uz to hrotim do takychto extremov a neviem ci to sa da nazvat anorexia,bulimiia ale rozhodne je to PPP(nevyznam sa dotoho). Tolko krat som chcela zajst za psychologickou ale vzdy si poviem ved mi nic neni to orekonam aj sama(ale nie neprekonam a bude to horsie ). Chcela som dat minule veci na pravu mieru dozvediet sa preco sa mi ani nepokusal ozvat sa ani nic (s dovodu ze mi to pomoze a ja najdem svoj vnutorny klud ktory nemam uz dlho). Neodpisal neozval sa (co nechapem ako niekto moze urobit ze zrazu pre neho nic nie ste ) ale urcite uz ma nejaku inu (tak naivna zas nie som) . Nemala by som sa takto trapit a mucit ale nwm ako dalej nechodim nikde von,nic ma nebavi okrem cvicenia (na ktore v poslednom case uz nemam ani sil) v robote je to uz stereotyp dojdem odrobim idem domov...Minuly rok mi zomrel ocino co ma tiez dost trapi. A ja nem vsetko to doslo nejak naraz :(

Tomas12345

Hlavne si musis uvedomit že ak budes ako vychudnuta troska tak byvaly sa ku tebe urcite nevrati. Navyse ak o sebe nedal vobec vediet tak je dost mozne ze uz sa o teba ani nezaujima. Nemá naozaj ziaden zmysel sa uzierat kvoli frajerovi a nicit si tym vlastne zdravie vsak naco to je dobre ? Co tym vyriesis ?

Co sa tvojho otca týka tak ver tomu ze uz sa ma dobre. Je vela veci a pribehov ludi ktori zazili nebo takze ver tomu ze aj on sa ma uz dobre .

Zi zivot , najdi si konicky a najdi si daky zmysel zivota ci uz je to viera, alebo hocico ine v dacom si svoj zmysel zivota najdi.

Gima

Moj recept pre liniu: hrnček mlieka + 3 lyžičky práškoveho cukru + kusok masla Hera. Zohriať v mikrovlnke, aby sa rozpustilo maslo. Po vychladnutí vypiť.

cotisibemoja

No moja keď robíš toto vďaka nejakému chalanovi tak to ti pekne šibká na hlavičku keď sa kvôli nejakému chalanovi takto trápiš a ničíš si zdravie a žereš tie sračky na sračku a takéto veci :D Kvôli jednému no mne je zle schop sa a tie sračky zahoď a začni san ormalne stravovať držím palce

Lenca1564

Co sa tyka chlapov ani neviem ci nejaky ma o mna zaujem lebo to nesledujem...Sex som nemala (naposledy s tymto.mojim ex) ani nemam nato chut. Ked vidim nejakeho chalana nepaci sa mi ani jeden,nechcem s nikym ani nic blizsie nadvazovat necitim sa nato . A ani neviem ci by sa nasiel niekto kto by mal somnou trpezlivost pokial ma vsetko preboli a prejde .. Rozhodla som sa sem vyrozpravat preto lebo vcera mi bolo neskutocne zle a nebolo daleko od toho aby som.skoncila v nemocnici. Ja viem ze si robim zle ale neviem s tym robit nic