juvenilná ididopatická artritída liečena na biologickej liečbe

Príspevok v téme: juvenilná ididopatická artritída liečena na biologickej liečbe
Lucinka16

Dobrý den ma 16 ročnú dceru ktorá má od 12 juvenilnu idiopaticku artritídu.Mala velmi velľké bolesti kým jej nasadili liečbu už nemohla chodiť.Zo začiatku užívala prednison potom sme prešli na injekčnú formu metorexatu znášala ho zle tak sme vyskúšali tabletkovú fotmu tak to bolo ešte horšie teraz sme na biologickeej liečbe znáša ju dobre ale v posledných mesiacoch ju strašne bolia ruky a ma faktor RF 156 a naša doktorka to nerieši

lucinka16

Antik ďakujem velmi pekne za odporúčanie určite vysúšame....

Nunu jej ta biologicka liečba zo zacčiatku pomáhala najhoršie jej jj cez zimu kĺby ju bolia viac a viac a už druhý rok je cez zimu vkuse chorá odkedy začala brať tu biologicku liečbu každý rok sa liečime na zapal pluc a najhoršie je na tom že zachvílu ide na operaciu a doktoka nam povedala že týžden pred operaciou máme vysadiť biologicku liečbu až kym všetko nebude zahojene ju moze znova začať brať.A v bratislave nam povedali že tri týždne bude v nemocnici .Takže bude 4 týždne bez liekov neviem jak to celé bude znašat bude to velmi zle a dali jej že si ma dávať ibalgin len cez tie 4týždne nič viac

Antik

Skús sa dostať k doktorke Albertovej do Bratislavy, lieči prírodnou medicínou. Neviem či je to ešte možné veľa ludí tu píše že sa k nej ťažko dostať. Ale čítala som tu od nejakej mamičky tá mala dcéru menšiu ako ty s artritídou a ževraj jej pomohla. Nájdi si tu témy o nej je ich veľa.

Nnunnu

Dobry vecer.od biologickej liecby co najdalej tiez sim ju mala,Humiru a mala som z nej take vedlajsie ucinky ze som skoro zomrela..vsade infekcie,srcove vady,opuchli mi ruky ako od ustipnutia velke kruhy..hnus neodporucam a je na to aj mladucka