Ako sa zbavit vší?

Súvisiaci obsah

zuzulienka9

nám šampón nepomohol a to sme ich vyskúšali naozaj kvantum od čiste prírodných až po chemické a nič ... potom sme s malou zašli do lekárne a tam sme kúpili na radu pani magistry nyda prípravok s hrebienkovým aplikátorom a išlo to krásne ... do desiatich minút sa vši aj hnidy udusili a nemuseli sme nič opakovať

MartinaBA

Chcela by som hlavne ubezpečiť rodičov detí, ktorí zistili, že ich ratolesti majú vši, aby sa za to nehanbili. Nie je to ich vina. Práve naopak. Vši majú rady čisté vlasy bez zápachu. Špinavým deťom sa vyhýbajú. Viem že je to nepríjemné ale naozaj to nie je hanba, ak vaše dieťa príde zo školy alebo škôlky s týmto problémom. Dieťaťu to ani nemusíte hovoriť, aby nemalo stresť, ked je príliš malé. Poviete mu, že je treba len poriadne umyť hlavu a aplikujete niektorý z prípravkov, ktorých je na trhu veľa. Zoznam najpredávanejších nájdete napríklad v návode Ako sa zbaviť vší na stránke www.nasezdravie.sk . Dajte si ale pozor pri nákupe, aby produkty neboli po záruke alebo tesne pred dátumom expirácie. Staré produkty často strácajú na účinnosti. Aby ste pochopili ako a kde sa vši nachádzajú, aký majú životný cyklus, prečítajte si aj článok tu www.zdravie.sk

Mesačný princ

Neviem či som to písal do tejto témy, ale najúčinnejšie sa takýchto zvieratiek človek zbaví dôkladným vyčesaním a farbou na vlasy s amoniakom.

100% to pomáha

stito

Mám školopovinné deti, ktoré samozrejme aj celá moja rodina dodržiavame normálnu hygienu. Ale jednoducho tieto malé nepríjemné zvieratka sme tento rok už 2x doniesli domov. Nakúpil som množstvo prípravkov v lekárni, ktoré stáli dosť peňazí a účinok? Dajme tomu, nie taký ako som si predstavoval. Preto som študoval, čítal až som dospel k elixíru. Vši preč. Vyrobil som ho z receptu starých materí. Jedná sa o Vyskoč (odpad z pestovateľskej pálenice) + rastlinný olej. Môžeme potvrdiť a poklepať po dreve. "Vši sú preč". Ak ste v tejto veci zúfalí. Viem Vám ho vyrobiť.

kriiiilia

POZOR!!!!Vši sa vyskytujú hlavne v zime, preskakujú ,lozia z človeka na človeka, v preplnenom autobuse, v škole, na gqučoch , všade...viete vy si myslíte, že vši idu do neumytých vlasov?! Vši útočia na tie najzdravšie najčistejšie vlasy , farbenè ich odpudzujú a smradlavè im proste smrdia, vsi prežiju aj vo vode tak počas zbavovania vší si pekne vypucujte byt , a postelne pradlo tiež, nezabudnite aj vyžehliť prádlo a aj vlasy žehličkov, každý večer vyčesávať a paranid je veĺmi účinný proti všiam , toĺko v krátkosti co by ste o nich mali vedieť

mariapot46

Fén, žehlička, kulma, kondicionéry, farby na vlasy, ocot, petrolej, čím viac chémie tým viac vší a hníd zabijete... aj keď to vlasy riadne zničí, ale tak lepšie zničené vlasy ako žiadne :) mne sa osvedčil šampón a sérum proti všiam liquido duo, dá sa bežne kúpiť v lekárňach

Mišulqa_442

PRe Anička2013
prosím ťa a ty si sa dala na hlavu ocot nezriedený s vodou? a nechala si pôsobiť hodinu,.