Prekonana EBV Mononukleoza

JurajL85

Nemal si komplikácie ešte v inkubačnej dobe? Inkubačná doba je od 30 do 60 dní. Vírus doživotne perzistuje v organizme a pri narušenej imunite môže vzplanúť pod iným obrazom ochorenia. Pokiaľ máš po prekonanej chorobe stále komplikácie, určite by som nehľadal rady na internete a zašiel priamo k tvojmu doktorovi. Môže to byť spôsobené len tým, že máš stále slabú imunitu a si náchylnejšie alebo máš stále v tele zápal. Prejdi si viac zdrojov a možno niekde narazíš na požadovanú odpoveď. Konkrétne informácie odkiaľ som čerpal: zivotbezbolesti.sk

marika89

ja som ju prekonala, nasli mi to v krvnych testoch,ale niktonevie kedy...nocitim sa blbo, ale to uz dlhsi cas,vyssie teploty , skrabanie v krku,ale neviem,ci to ma suvis s tym,alebo mykoplazmou,ktoru mam a tymi testami vysla..ale vraj aj uzliny bolia, aj mna....a testy co som si dala robit pred letom ukazali, ze ebv sa akosi reaktivovala..:( takze nechapem,co to je

Mononukleoza

Viem vygooglit len na kazdom volaco ine. Tak som chcel realne od ludi co to zazili a aky mali priebeh tohto ochorenia. Takze ty nic waw to musis mat asicdobru imunitu ked proste ziadne oriznaky niektorych to polozilo na pol roka....

WHISPER

si nevieš vygoogliť...?! primar.sme.sk

ja som nemala žiadne problemy, alebo som ignorovala,..
že som už prekonala EBV ukazali až náhodne krvne testy, koli inej chorobe...