Lubrikačný gél: Aký si vybrať?

tekvicka-micka

ďakujem skúsim popozerať ten superlove... dá sa im veriť hej? :D... inak to vážne aj kokosový olej?... nie je to skôr také akosi lepkavé? :D... ani by mi ten nanapadol použiž ako lubrikant...

ivanuska265

skusala som uz asi vacsinu co maju na superlove.sk tam maju aj rozdelenie presne pre citlivu pokozku ale tie pjur a sliquid mi prisli fakt najlepsie

ivanuska265

pozri ten zo superlove pjur co leusa spomina alebo ja mam velmi dobru skusenost s sliquid ale inak pozor pri nich s cim sa mozu kombinovat a s cim nie

tekvicka-micka

neviete poradiť niečo na citlivú pokožku?... tie klasické ja nemôžem, zatiaľ mi žiaden nebol moc dobrý už po pár minútach...

leusa009

My sme s manželom teraz objavili Pjur Power zo superlove... čo je v podstate najkoncentrovanejší lubrikačný krém na vodnej báze s predĺženými účinkami úplne suprový na fisting a použitie s väčšími erotickými pomôckami (: krásne maže a jedem

leusa009

My sme s manželom teraz objavili Pjur Power... čo je v podstate najkoncentrovanejší lubrikačný krém na vodnej báze s predĺženými účinkami úplne suprový na fisting a použitie s väčšími erotickými pomôckami (: krásne maže a jedem

Roman36

Dovolím si zdieľať jeden môj starší článok, kde podrobne rozoberám rôzdiel medzi silikónovým lubrikantom a lubrikantom na vodnej báza.
www.isexshop.sk
Článok si myslím vhodne doplňuje tu uvedené informácie.

ninaw

ja mam rada durex intense orgasmic od superlove nakolko ma nazhavi aj ked sa mi velmi nechce a sex ma bavi a problem s orgazmom uz nemam