Lubrikačný gél: Aký si vybrať?

leusa009

My sme s manželom teraz objavili Pjur Power zo superlove... čo je v podstate najkoncentrovanejší lubrikačný krém na vodnej báze s predĺženými účinkami úplne suprový na fisting a použitie s väčšími erotickými pomôckami (: krásne maže a jedem

leusa009

My sme s manželom teraz objavili Pjur Power... čo je v podstate najkoncentrovanejší lubrikačný krém na vodnej báze s predĺženými účinkami úplne suprový na fisting a použitie s väčšími erotickými pomôckami (: krásne maže a jedem

Roman36

Dovolím si zdieľať jeden môj starší článok, kde podrobne rozoberám rôzdiel medzi silikónovým lubrikantom a lubrikantom na vodnej báza.
www.isexshop.sk
Článok si myslím vhodne doplňuje tu uvedené informácie.

ninaw

ja mam rada durex intense orgasmic od superlove nakolko ma nazhavi aj ked sa mi velmi nechce a sex ma bavi a problem s orgazmom uz nemam

Maky on

Aj tu sa mazu odkazy? Lebo o spermicidnych geloch nepisete nic a zeny sa o ne teraz dosta zaujimaju. Cize prikladam odkaz BEZ REKLAMY - podrobne o spermicidoch --- vimax.sk

rollyS

Erectan intim gel je za mňa naj, kedže funguje aj ako stimulant a zlepšuje prekrvenie, čo ja osobne pocitujem dosť intenzívne