Lubrikačný gél: Aký si vybrať?

Jovanka

ja hlasujem vsetkymi desiatimi za durex intense orgasmic set a tam je taky zhavy stimulacny lubrikant zo superlove a je neskutocnýýýý

tekvicka-micka

ďakujem skúsim popozerať ten superlove... dá sa im veriť hej? :D... inak to vážne aj kokosový olej?... nie je to skôr také akosi lepkavé? :D... ani by mi ten nanapadol použiž ako lubrikant...

ivanuska265

skusala som uz asi vacsinu co maju na superlove.sk tam maju aj rozdelenie presne pre citlivu pokozku ale tie pjur a sliquid mi prisli fakt najlepsie

ivanuska265

pozri ten zo superlove pjur co leusa spomina alebo ja mam velmi dobru skusenost s sliquid ale inak pozor pri nich s cim sa mozu kombinovat a s cim nie

tekvicka-micka

neviete poradiť niečo na citlivú pokožku?... tie klasické ja nemôžem, zatiaľ mi žiaden nebol moc dobrý už po pár minútach...

leusa009

My sme s manželom teraz objavili Pjur Power zo superlove... čo je v podstate najkoncentrovanejší lubrikačný krém na vodnej báze s predĺženými účinkami úplne suprový na fisting a použitie s väčšími erotickými pomôckami (: krásne maže a jedem

leusa009

My sme s manželom teraz objavili Pjur Power... čo je v podstate najkoncentrovanejší lubrikačný krém na vodnej báze s predĺženými účinkami úplne suprový na fisting a použitie s väčšími erotickými pomôckami (: krásne maže a jedem

Roman36

Dovolím si zdieľať jeden môj starší článok, kde podrobne rozoberám rôzdiel medzi silikónovým lubrikantom a lubrikantom na vodnej báza.
www.isexshop.sk
Článok si myslím vhodne doplňuje tu uvedené informácie.