Stravovanie počas tehotenstva

Táto diskusia patrí k článku: Stravovanie počas tehotenstva
Stravovanie počas tehotenstva

Zdravá, čerstvá a vyvážená strava by mala byť súčasťou života každého človeka, ktorý sa chce cítiť dobre, vyzerať dobre, mať veľa sily a energie. Ak patrí racionálne stravovanie medzi vaše priority, nebudete toho pravdepodobne musieť veľa meniť ani počas tehotenstva. Ak ste však na stravu doposiaľ veľmi nedbali, tehotenstvo je ten správny čas sa viac zamyslieť nad tým, čo dávate na svoj tanier.

Jovanka

Ja som začala jedávať viac zeleninky a užívať captafer pre zlepšenie vstrebávania železa v tele z bežnej potravy bohatej na železo ako strukoviny, špenát a tak podobne a šlo to krásne a bez anémie

fezoj78

Ja si doma z manželkou robím probiotický a prebiotický živý jogurt s colostrom.Colostrum je nášmu telu známa látka.Obsahuje ho aj materské mlieko.Preto sa hovorí,že je dôležíté,aby žena pokiaľ môže dojčila čo najdlhšie.Najkvalitnejší kolostrum je však z prvého kravského nádoja.A tento jogurt takýto colostrum obsahuje.
Podporuje zvýšenie imunity
upravuje trávenie
chráni sliznicu žalúdka a čriev
zníženie hladinu cukru v krvi
Je bez konzervantou,sladidiel a ďalších chemických prisád.
Dávam do pozornosti:Ženám s malými deťmi
Teenagerom
Športovcom
Dospelým
seniorom
Pokiaľ Vás zaujal tento článok a máte otázky,napíšte mi na email:jogo78@centrum.sk
Firmu ktorá takéto jogurty vyrába tu z určitých dôvodov nespomeniem.Prajem pekný deň.

keksik333

nejako mega som svoje stravovanie nezmenila, ale zaradila som na ranajky sunar gravimilk, kvoli potrebnemu mnostvu jodu a zeleza