plat sestry - zubná ambulancia

Príspevok v téme: plat sestry - zubná ambulancia
sestra_BA

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ak je tu niekto zainteresovaný, vedeli by ste mi poradiť, o aký plat sa môže uchádzať sestra v ambulancii u zubného lekára (v Bratislave)? V prípade, že má Bc. vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo, zatiaľ s praxou na oddelení do pol roka.
Nejde mi tu o žiadne rozvádzajúce diskusie, potrebovala by som prosím seriózne poradiť, ďakujem veľmi pekne!

caps

No určte 600 čistý mesačne na úvod a neskôr samozrejme zvyšovanie. Ani to nie je žiadna sláva ak budeš pracovať každý deň. Lebo či už robíš 6 alebo 8 hodin, deň je aj tak celý fuč. Rátala by som skôr 800 čistý na začiatok. Na Bratislavu to nie je veľa. Aj vzhľadom na vzdelanie.

sestra_BA

Ahoj Sisa, ďakujem za odpoveď. Takže takýto paradox.. Tu by bol režim od pondelka do piatku priemerne 6 hod./deň. Len plat si tak uvádzajú, že dohodou, preto som nevedela, koľko tak môžem na pohovore povedať, že očakávam.. Ako by bolo vhodné reagovať?

Sisa_0123

Ahoj,
závisí aj od náplne Tvojej práce, príp. v akom režime sa u zubára pracuje. Ja som pracovala u jednej zubárky, dochádzala som 3x do týždňa do jednej obce vzdialenej 25 km, ale nemala som pohotovostné služby a administráciu si robila ona a mala som v čistom 520 eur.
Teraz pracujem v jednej zubnej ambulancii, robím zdravotnú sestru pre 2 lekárov, ktorí sa striedajú (otec a dcéra), nikde nedochádzam, nemám pohotovosť, mám každý štvrtok voľno, viac práce + administráciu a zarobím 540 eur, čo je málo. Teraz hľadám aj niečo iné.