plat sestry - zubná ambulancia

Príspevok v téme: plat sestry - zubná ambulancia
sestra_BA

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ak je tu niekto zainteresovaný, vedeli by ste mi poradiť, o aký plat sa môže uchádzať sestra v ambulancii u zubného lekára (v Bratislave)? V prípade, že má Bc. vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo, zatiaľ s praxou na oddelení do pol roka.
Nejde mi tu o žiadne rozvádzajúce diskusie, potrebovala by som prosím seriózne poradiť, ďakujem veľmi pekne!

Janka 1989

Janka, prečítala som si Váš príspevok na Forum SK. Ja hladam zubnu asistetnku s približne Vašimi podmienkami. Budem Vám vďačná, ak poznáte nejakú zubnú sestru a odporučíte mi ju. Môj kontakt na MT je:
0905 458 133. Vopred Vám ďakujem.

Janka 1989

Janka, prečítala som si Váš príspevok na Forum SK. Ja hladam zubnu asistetnku s približne Vašimi podmienkami. Budem Vám vďačná, ak poznáte nejakú zubnú sestru a odporučíte mi ju. Môj kontakt na MT je:
0905 458 133. Vopred Vám ďakujem.

Janka1989

Ja pracujem 3-tí rok pri jednom zubárovi v okresnom meste na severe SR za 620 eur v čistom. Mám 3 ročnú prax, ukončenú VŠ a som spokojná. 800 eur sa mi zdá tiež prehnaná mzda a keďže máš iba pár mesačnú prax, tak to sa za prax veľakrát ani nepovažuje.
Ja mám na starosti komplet ordináciu + časť administrácie a edukáciu, pracujem 5 dní po 7 hodín denne, bez pohotovostných služieb.

Dia_naN

8oo eur v čistom? To je príliš moc. Ja pracujem v zubnej ambulancii po ukončení VŠ ako zubná lekárka a mám 830 eur v čistom. Som tam síce iba 2hý mesiac, ale aj tak. Myslím, že max. 650 - 700 eur.

caps

Myslím že nie, ale odporúčam sa najskôr spýtať čo ti chcú sami poskytnúť. Nevyrukuj hneď so svojou požiadavkou, aby neboli zaskočení ak ti hodlajú dať menej. Rozhodne ale nesúhlas s nejakou nízkou sumou. Samozrejme sa doktor bude usilovať to skresať, ale uvedom si, že zubný lekár, ktorý zamestnáva sestričku a je majiteľom ambulancie nie je žiadny chudák. Práve naopak. Môže si dovoliť personál slušne zaplatiť.