Strach.

Príspevok v téme: Strach.
Matta111

Mam strach, teda ide o taku vec ze chcem ist z byvalim priatelom von, rada chodim do prirody a vlastne som nikoho nestratla s kym by som tam chcela ist radsej ako s nim.No ked mu mam napisat ci nechce ist von, zlaknem sa a nenapisem.Ide o to, ze cakam kladnu odpoved a kazde nie je pre mna take, ako keby ma nechal znova.Bojim sa, ze napise nie, aj ked nema nic na praci.Ked ma vazne program alebo ma byt s niekym inym, pochopim.Ja ho proste ani nechcem ani sa nehnevam na neho , len chcem ist von.Lebo ako s nim je sranda.Celkom dobre sa citim pri nom.A ked mu nenapisem , ostavam doma, nudim sa a idem sama.Najhorsie je ze ked tak dlho cakam.ci napisat a nakoniec to spravim uz sa zacinam citim zle, ked napise nie, lebo rozmyslam ze keby som napisala skor mozno by napisal ano a tak.podobne...co s tym ???

Mesačný princ

V tomto súhlasím opäť s WHISPER.

Nemyslím si však, že by išlo o vnucovanie, skôr to nespraví dobre tvojej psychike.Snáď nedúfaš, že sa dáte dokopy?

Podľa toho, ako si napísala úvodný príspevok je to evidentné. Choď sama, alebo s priateľmi.

WHISPER

nestrapňuj sa, nevnucuj sa mu...
je to EX ! to znamená minulosť...

chod dalej bez neho, nevyhladavaj ho, zober radej kamosku a chod sa prejst s nou...