je tu niekto, kto tiez nenavidi alkohol?

Súvisiaci obsah

celebrita FB

Nevypijem alkohol, lebo ho neznesiem. Ale ked uz naozaj niekde v spolocnosti musim, tak iba velmi male mnozstvo.

Sonie

Alkohol je tovar v obchode rovnako ako čokoláda a iné. Je treba si ho všímať? Aj keď sú príležitosti na jeho konzumáciu - oslavy a pod. netreba ho čuchať a neznášať, ale slušne odmietnuť a dať si pohár džúsu.

nnnuuu

U nás pije veľa ľudí a ja takisto, nie som našťastie na alkohol psychicky namotany na rozdiel od kamarátov, ktorí sú:-( Alkohol ide do peňazí!

Poletucha

Tak určite sme dvaja :) Ja tiež nepijem alkohol( dlho, asi 13 rokov), nechutí mi a smrdí mi. Ani rumovú pralinku nezjem :)

Mesačný princ

K0NTROL0R - červený = temná strana sily

Kontrol0r - zelený = svetlá strana sily

Cliattsi - určite si to ty? Nie si náhodou Jedi?

K0NTROL0R

Cau kontrolor. Dufam, ze si vsimnes moj prispevok.To som ja Cliattsi. Bol by som rad, ak by si mi napisal na mail, ako sa mas a ako zijes so soc. fobiou. Diky. Mozno ti nieco aj poradim.:)

Marosko-n

Alkohol je nechutný a protivný a škodlivý, tak ako Slnko ani veľ ani málo. Preto aby jeho účinok bol príjemný ľudia si ho zriedili a ochutili.
Aj švédske kvapky majú 30-60% alkoholu, a v Ázii neni ani tekutého lieku bez alkoholu.Aj v mnohých naších liekoch je alkohol.
V našom Slovensku kvôli zime pijeme tvrdý alkohol , čo je zlý zvyk od nepamäti. Mali by sme sa naučiť piť víno miesto tvrdého, ktoré vôbec nechutí!
Naučiť sa všetko s mierou.

ajja

Bohuzial, mne nevonia ani vino, ani tvrde, skratka ziaden alkohol, mam k nemu vyslovene odpor, nechuti mi to ani nic