Ako som sa vyliecila z dlhorocnej zihlavky

Príspevok v téme: Ako som sa vyliecila z dlhorocnej zihlavky
Holtia

Chcem sa s vami podelit o moju skusenost, mozno to niekomu pomoze. Uz dlhe roky sa trapim so zihlavkou, opuchy sa mi objavuju po celom tele. Zacina to malym cervenym opuchom, ktory sa rozlieza do velkych ploch. Vacsinou po par hodinach sam vymizne. Mavam to vsade; na nohach, rukach, bruchu, niekedy na tvari. Kazde rano, ked sa prebudzam je pre mna ako ruska ruleta. Nikdy neviem, kde sa mi to v tu chvilu objavi. To svrbenie a palenie je neunosne, a ked sa mi to objavi na chodidlach, tak kazdy moj krok sposobuje bolest. Mam tridsat pat rokov, som pomerne stihla a vsetke lekarske vysetrenia vratane krvneho obrazu mam v poriadku. Uz ma nebavilo chodit po doktoroch. Oni neliecia, len vas odbiju s antihistaminickymi liekmi, ktore neliecia chorobu, iba priznaky. Tak pred dvoma mesiacmi som si povedala a dost! a teraz mozem povedat, ze som zdrava a flaky sa mi uz dva tyzdne neobjavuju. Ako je to mozne? Nastudovala som si, co to vlastne zihlavka je a dospela som k nazoru, ze tie opuchy su vlastne toxiny, ktore uz pecen nedokaze spracovat, tak sa ich takymto sposobom snazi vypudit z tela von. Toxiny v tele = candida v tele. Zacala som takto: nefajcim, nepijem kavu ani alkohol. To su zakladne neresti, ktore sposobuju najhnusnejsie toxiny v tele. Vyradila som ich zo svojho zivota uplne. Toxiny sa do tela dostavaju pomocou zanesenych criev (plesen, dlhorocne kvasenie) a zanesenej pecene, ktora nestiha toxiny vylucovat. V crevach mozeme mat aj parazity, o ktorych ani len netusime, takze...kupila som si na cierno Wermox - antiparazitalne tabletky a brala som ich preventivne 3 dni, rano a vecer. Na piaty den som si urobila domaci klistir, s hadickou od sprchy som si napustala velke mnozstvo vody do tela. Vysla som z vane, zadrzala to minutu a okamzite sla na zachod. Co zo mna vysla, vam radsej ani opisovat nebudem. Ani sa necudujem, ze som z toho mala zihlavku. Po klistiri som sa citila ako znovuzrodena. A tu nastal pre mna zlomovy bod. Kupila som si kvalitne probiotika a brala ich styrikrat na den. Domov som si zo supermarketu priniesla debnu citronov a kazde rano a vecer som pila stavu s jedneho citrona zriedenu s vodou. Citron je najsilnejsia alkalicka potravina, kotra najrychlejsie odburava toxiny z tela. Zo svojho jedlanicka som vylucila cukor v akejkolvek forme - sladkosti, sladke jogurty, cerealie, atd... Biela muka, biely chlieb a pecivo u mna viac uz nema miesto. Listoke cesto? Najhorsie, co moze byt. Cestoviny, maso, zemiaky tiez nejem. Takze co mi ostalo? Ano jem iba velmi malo potravin, a tymi su: celozrnny chlieb, syr edam a feta, pretoze to su probioticke syry. Zeleny salat s olivovym olejom, jablko, hrusky, mandle a kyslu kapustu a samozrejme citrony a probiotika. Ano, dobre citate. Toto je moj stravovaci listok uz dva mesiace. Zo zaciatku som sa trapila, ale teraz si moje telo zvyklo a nepyta si sladke a ani varene jedla. Chce to pevnu volu a silny charakter. Samozrejme, nebudem sa tym zivit navzdy, raz sa znova dam do normalnej stravy, ale najprv si chcem svoje telo ocistit od candidy a nanosov. Po mesiaci moje telo zacalo vykazovat menej opuchov a teraz mozem povedat, ze rano vstavam a citim sa vitalne a cista ako pred rokmi. Ziadny opuch!!!! ZVITAZILA SOM!!! Nechcem si predstavit, kolko hnusu som mala v sebe, ked moje telo potrebovalo tyzdne na to, aby sa ocistilo. Takto sa mienim stravovat este dalsi mesiac, aby som si telo uplne vycistila. Schudla som pat kil, koza sa mi vyhladila, tvar mam krasnu hladku a dokonca aj vlasy mi prestali vypadavat. Citim, ze som opeknela, a myslim to objektivne. Vela ludi mi hovori, ze som omladla. Hold, teraz uz viem, ze zdravotny stav je v rukach kazdeho z nas. Chce to len vydrz a prekonanie svojho pohodlia. Dakujem, ze ste docitali cele dokonca a dufam, ze som vam nejak pomohla.

katula26

Pozdravujem, tieto príspevky sú už síce staršieho charakteru, ale ja by som potrebovala tiež pomoc. Od konca mája tohto roku mám žihľavku. Liečila som sa v nemocnici, samozrejme brala som kortikoidy atď.... a neustupuje mi to. Písala tu jedna žena o prírodnej liečbe,(Martina 1207) bola by som jej veľmi povďačná, ak by som ju mohla začať aj ja. Vďaka...určite by som ju kontaktovala mailom, ale neviem ako :(

Holtia

Ahoj, tak biely cukor, bielu muku, nikotin, kofein a alkohol som od vtedy neuzila a do konca zivota ani nebudem. Maso, zemiaky a ryzu si dam, ale iba ak je to pecene v trube alebo varene. VYPRAZANE ANI ZA SVET! Fastfoody a polotovary som odvtedy tiez nejedla. Sama si doma robim kefir z granul a to pijem kazdy den. Celozrnne vyrobky, celozrnne cestoviny, ovocie, zelenina, salaty su mojou prioritou v jedlanicku. Cokolady. zmrzliny a kolace uz ani neviem ako chutia a okolie si na to proste uz zvyklo. Po pociatocnom hundrani a odcudzovani ma uz neriesia, a ked oni maju na obed vyprazane, ja si uvarim varene. V praci ma uz tiez nikto nenuka, a ked ma niekto narodeniny, tak kazdemu nosia tortu, len mne probioticky jogurt. :) A ked sa to niekomu nepaci, nezaujima ma. Zdravotny stav je moja zodpovednost, nie ich. A inac, vyzeram dobre, konecne mam dlhe leskle vlasy, pruznu plet, pekne formovane telo bez zbytocneho tuku... Tu je dokaz, co vsetko s nami dokaze strava. A co je najdolezitejsie, nie, zihlavka sa mi uz nevratila, a taktiez som sa vyliecila z dlhodobych zdravotnych problemov.

Ivanamp4

Dobrý deň chcem sa opýtať ako ste na tom momentálne. Vrátilo sa to alebo nie? Máte ešte stále tu diétu alebo už môžte zjesť hocičo?