potrat?

saxana1

POZERALA...ALE TO UZ BOLO ASPON TROCHU VYVINUTE....KED SA TO DA SKOR TAK TO TAK NEVYZERA ...JE TO LEN VIDEO A ZBLIZKA PRETO TO VYZERA TAK STRASNE ...KAMARADKE ROBILI POTRAT A VOBEC NIC NACITILA ..UPLNE JU USPALI..A NA 2 DEN V POHODE ISLA DOMOV ...

januška

saxana pozrela si si uz to video co je dole ? lebo mne sa to teda na mimozemstana nepodoba.to co vravis je len na ututlanie svedomia.

saxana1

boze ved ten mali mimozenstan ani nevie ze je....prosim vas ved to je len zarodok nieje to este vyvinute dietA...TAK ANI NEVIE ZE IDE S TELA PREC ....AX JAJ

jejke

Pripájam sa k Januškinmu názoru, aj malý človiečik, teda ešte len EMBRYO má právo na život a mal by mať niekoho, kto jeho život aj ochráni KEĎ SA UŽ O VZNIK POSTARAL..hmmm:-I
Je to len môj názor...nesúdila by som ani tie čo sa rozhodli pre potrat a to z jediného dôvodu: O ODSÚDENIE A VÝČITKAMI ZNIČENÝ
ŽIVOT SA tým potratom postarali samé...
Je to ich vec, len neviem prečo nás tu každý týždeň niekto presviedča, ŽE POTRAT JE NORMÁLNA VEC.
To teda nie je!!!!!
Je to vražda nenarodeného dieťaťa.

poliewoocka

kto nezazije,nevie.Mozete si kecat,kazdy ma narok na vlastny nazor tak sa nehrajte na najvacsich zastancov ludskych prav a moralky...