Ako navikovych liekov z ATD-poradte.

Príspevok v téme: Ako navikovych liekov z ATD-poradte.
marek-depka

Uzivam antidepresíva na noc:Trittico, seroqel a Stilnox / uzivam 2 roky 1/2 tabl/ .Stilnox som vysadil a zamenil za homeopaticke na spanie, ale po dvoch nociach som sa musel vratit k nemu znova.Strasne som sa potil cele noci.To ma utkvelo v tom ze som nan zavisli. Lekarka mi povedala, aby som to skusil.Ako sa z toho dostat ? Vie niekto poradit ?

RNG

"Cold turkey" je jedina ucinna a rychla metoda, tak ako na drogy. Je to brutalne, najlepsie v ustave pod dozorom. Doslova izba pre blaznov, aby si clovek nahodou neublizil.
Po detoxifikacii mozno zacat brat prirodne prostriedky(5-HTP, lubovnik, melatonin atd)
Nikdy nekombinovat s farmaceutikami

Pri brani farmaceutik vystrihat sa pitiu grapefruitovej stavy!!!

lencok1

marek musis ist na to pomaly, 2 roky uzivania Stilnoxu je dost dlho, ten sa vacsinou pouziva na preliecanie nespavovosti max. 4 tyzdne. Takze si si naozaj navykol...skus ist nato tak ze sa poriadne unavis a zaspis ani nebudes vediet ako...jednoducho si ho "zabudnes" dat...neveim ako inak nato...

marek-depka

S aktivitami problem nemam ,asi som skor hyperaktivny a ked idem spat mam problem vypnut mozog.Chodimm pravidelne mdzi 22-23 spat.

rastaman

skus cez den byt aktivnejsi , rano skoro vstat, citaj vecer nejaku knihu alebo surfuj na internete az do unavenia. od serquelu by sa malo dat zaspat to je antipsychotikum.