Už nechcem byť na ID

Príspevok v téme: Už nechcem byť na ID
Adri222

Chcem sa spýtať či sa dá z mojej strany že nechcem byť na invalidnom celá rodina sa hambi za mňa kvôli tomu chcem radšej normálne pracovať.Invalidne mám 150eur mesačne ja nedokážem z toho vyzit.Vyzeram ako pi...pri sestre a máme čo zarábajú nad 2tisic E a vyzerám ako dement fakt hrozne sa citim.Stale ma osieraju pri tomto sa o nich starám chodím do obchodu oni nechodia upratujem.Ale človek urobí 1zlu a 100dobrych vecí a vkusne som pi....Čo mám robiť?

PsychBenedick

Ja mám stále pocit že žijem životom niekoho iného alebo že som niekto iný a neviem či je to choroba alebo som šialený.Ukájam sa keď sledujem ludí a robí mi to dobre.Neviem či to nie je spôsobené ment.retardáciou ktorá sa u nás v ,rodine' vyskytuje pomerne veľmi často keďže som z dediny a ide o dedičné ochorenie.Lieky by mi mohli pomôcť ale som asi tažký prípad.Neviem.

tojejedno

Keď sa cítiš na to, aby si pracovala, tak si hľadaj prácu a skús. Invalidného sa preto nemusíš vzdávať. Môžeš pracovať aj poberať ID.

kabel

aj so schizofréniou sa dá pracovať, avšak nemôžeš robiť pod vysokým tlakom a na zmeny..skús si nájsť na začiatok nejakú brigádu, niečo nenáročné.

Adri222

Schizofréniu voľakedy som sa veľmi trápila kvôli ľuďom ale už NATO kašlem z nich sa človek nenaje.Ale fakt keď sa o niekoho starám a neváži si to a povie že so mnou bývať nebude sa to ťažko počúva.A ešte sprostu sestru primadonu radšej súrodencov by som nechcela